Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
O casa pe plaja EmptyO casa pe plaja I_back_catgO casa pe plaja Empty 
Sanara
O casa pe plaja EmptyO casa pe plaja I_back_catgO casa pe plaja Empty 
Sujata
O casa pe plaja EmptyO casa pe plaja I_back_catgO casa pe plaja Empty 
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O casa pe plaja Icon_minitimeYesterday at 4:02 pm by Sanara

» Misiuni
O casa pe plaja Icon_minitimeYesterday at 3:56 pm by Sanara

» condica de prezenta
O casa pe plaja Icon_minitimeYesterday at 3:54 pm by Sanara

» Schimbare nick
O casa pe plaja Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
O casa pe plaja Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
O casa pe plaja Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
O casa pe plaja Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
O casa pe plaja Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O casa pe plaja Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 O casa pe plaja

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 1:57 pm

Aki Izumi Minamoto
O casa pe plaja 4231543200a5479086143l

Casa personajului:
O casa pe plaja Summer-beach-house-01

Aki isi construise o casa pe plaja. Îi placea briza marii, linistea din jur si aparenta izolare. Casa lui era cocheta, destul de maricica si el putea oferi cu generozitate gazduire cuiva care avea nevoie de asa ceva. In rest, el isi vedea de traiul lui linistit. In acea zi frumoasa de vara, se afla pe veranda casei. Îi placea sa mestereasca din cand in cand diverse lucruri.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 2:44 pm

Nici nu mai tineam minte de cand merg. Mi se parea ca ma ratacisem, din nou. Nu era prea multa lume in jur, de fapt, nu era nimeni caruia sa-i cer ajutorul. Ma indreptam spre plaja. Ziua aia era prea calduroasa pentru gustul meu. Imi era atat de sete si bausem ultima sticla cu apa cu cateva ore in urma. Cine imi ceruse ajutorul? Nu-mi mai aminteam nimic. Oare facusem insolatie?
-Ah, nu mai pot sa fac niciun pas!
Abia imi taram picioarele, cand vad in departare o casa. Am luat-o la fuga spre ea. Speram sa nu fie un miraj.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 3:02 pm

Stand pe veranda casei sale, Aki se uita peste tot, ca sa vada daca nu cumva plaja incepea sa se populeze cu turisti sau alte fiinte. Facea deseori pe salvamarul. Observa pe cineva care abia mai putea sa alerge si se grabi sa ajunga inaintea acelui cineva. Cand fu aproape, observa ca este o fata. Ajunse la tac, ca s-o prinda in brate.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 3:08 pm

In sinea mea tipam de bucurie ca nu era doar un miraj. Dar cred ca persoana care ma prinse se sperie de sunetele care le scoteam si care se presupunea ca sunt cuvinte, plus ca mai si incepusem sa aud o voce, dar nu intelegeam ce spune. Vedeam ca prin ceata, i-am zambit siluetei, apoi totul s-antunecat si nu am mai stiut de mine.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 3:37 pm

Aki nu se sperie. Intamplarea era ciudata, intr-adevar pentru el, dar fata avea nevoie reala de ajutor. O cara pe bratele sale spre casa lui si intra in interiorul casei unde era mult mai racoare decat afara. Era o atmosfera placuta in interior. O aseza cu atentie pe o canapea din sufrageria casei sale si se folosi de putina magie ca sa-i apara o sticla cu apa in mana. Scoase o batista brodata din buzunarul pantalonilor sai, o imbiba cu apa si o puse pe fruntea fetei. Duse apoi incet gura sticlei spre buzele ei, aplecand-o usor, pentru ca lichidul sa-i umezeasca buzele, dar sa nu se prelinga si pe langa ele.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 3:51 pm

Cand am simtit gustul apei, m-am ridicat brusc si am luat sticla din mainile celui care ma ajutase, band cu lacomie. Cand mi-am potolit setea, mi-am mai venit in fire. M-am intors spre persoana de langa mine, care ma privea fix. Acum chiar imi faceam griji de felul in care aratam. Mi-am aranjat putin parul si hainele si m-am ridicat.
-Multumesc pentru ajutor! ii spun, inclinandu-mi usor capul. Iti sunt recunoscatoare pentru grija purtata!


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 3:57 pm

"Cu placere, domnita!" îi raspunse el, inclinandu-se la randul sau. "Poate ar fi mai bine sa mai zabovesti putin la racoare, ca sa-ti revii pe deplin." sugera el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 4:02 pm

-As fi incantata!
Mi-am rotit privirea prin camera, dar nu mai erau semne ca locuia si altcineva. Eram curioasa sa stiu mai multe lucruri despre misteriosul personaj, poate as fi reusit sa-i intorc favorul.
-Locuiesti singur? Cum te numesti?


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 6:21 pm

"Numele meu este Aki Izumi Minamoto. Poti sa-mi spui Aki." spuse el. "Da, locuiesc singur deocamdata." completa el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 7:25 pm

-Incantata de cunostinta, Aki. Eu sunt Yozora. Eram in cautarea unor pesteri, dar cred ca am ratacit drumul. E cam a cincea oara... In fine, ai o casa foarte frumoasa. Poti asculta toata ziua valurile. Se aud ca un cantec de leagan.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 7:31 pm

"Asa e." confirma el. "Dar mai ajut si pe cei care se aventureaza prea in larg. Chiar fac pe salvamarul uneori." adauga el, zambind. "Pesteri nu prea sunt pe-aici, sa stii." concluziona el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 7:38 pm

-Ah, e foarte dragut din partea ta. Locuiesti de mult timp aici? Nu prea am vazut alti locuitori pe aici. Poate mai sunt pirati? Ce secrete se ascund in apele astea?


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 7:45 pm

"Da. locuiesc de ceva vreme singur." spuse el. "Eu am fost sclav intr-o mina de diamante si abia am reusit sa scap de vechiul stapan." adauga el. "Fostul stapan a murit pe neasteptate. Unul din colegii mei de mina, ortaci ne spunem noi, mi-a spus ca se cam inhaitase cu niste camatari si ca aia i-au facut felul." povesti el. "Nu sunt pirati pe-aici si nici nu prea vine asa multa lume." concluziona el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeWed Apr 15, 2015 8:22 pm

-Dar acum esti liber. Grijile tale au disparut. Cred ca simti ca traiesti cu adevarat acum, nu? Adica, ar trebui sa afisezi un zambet adevarat, dar al tau pare trist. Transforma dragostea intr-un scop.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 10:58 am

"Ai dreptate, Yozora, in felul tau. Insa nu ma simt in stare sa zambesc inca. O sa fac si acest lucru candva, sunt convins!" spuse el. "Mai doresti sa te servesc cu ceva?" o intreba el politicos.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 12:23 pm

-As dori inca un pahar cu apa, te rog!
Chiar voiam sa-l fac sa se simta mai bine, dar habar nu aveam cum.
-Stii, ce parere ai de o calatorie? ...ai avea destul timp? Daca nu, e in regula, nu vreau sa te presez. Probabil ai mult de lucru, cu atatea persoane care trec pe plaja asta si cu alte lucruri... Dar o schimbare e buna din cand in cand... daca iti place sa calatoresti... uhh...hmmm...deci ce spui?
Am inceput sa ma balbai si sa indrug verzi si uscate. Deja stiam care urma sa fie raspunsul.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 1:37 pm

Aki aduse sticla de jumatate de litru plina cu apa si o puse pe masa din fata Yozorei. "Am suficient timp la dispozitie." spuse el. "Si... Mi-ar prinde bine o calatorie!" zambi el. "Cine stie... Poate dau de vreo mina parasita de unde mai pot lua pietre pretioase sa le slefuiesc. Nu se stie peste ce poti da intr-o calatorie." zise el. "Doar trebuie sa iau niste lucrusoare cu mine." adauga el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 1:48 pm

Am zambit. Era bine ca aveam pe cineva care sa-mi arate drumul.
-Cat timp iti iei tu lucrurile, imi poti arata cateva pietre slefuite sau creatii personale?


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 3:12 pm

"Sigur ca da." spuse el. Se ridica si se duse pana la un dulapior aflat in acea incapere, deschise un sertar si despaturi o bucata de matase, unde se aflau mai multe diamante albe slefuite in diverse forme. Sub fiecare forma era un mic biletel cu o explicatie. Explicatia facea referire la forma pietrei.
O casa pe plaja Image133
"Deocamdata nu m-am hotarat in ce creatii sa le incadrez." explica el.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 3:40 pm

-Esti un geniu in slefuirea pietrelor! Toate sunt superbe! Ai putea sa incadrezi inima intr-o brosa si pe cel rotund intr-un inel? Si pe cel printesa intr-o bratara? Daca da, le cumpar pe toate! Ah, si pe cel para, marchiz si triunghi intr-o coroana. Dar le poti pune in orice ordine doresti, tu stii mai bine ca mine!


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 3:58 pm

"Bune idei!" spuse el si pentru prima data, el zambi. "Ai spus ca vrei sa iti arat ceva finisat." adauga el. "S-o luam in ordinea spusa de tine..." zise el, aducand niste lucruri deja finisate dintr-un alt sertar. Lucrurile erau in ordinea mentionata de Yozora:
1. O brosa, insa era in forma de stea de mare:
O casa pe plaja Brose%20in%20forma%20de%20steluta%20din%20argint%20cu%20pietre%20semipretioase-600x800
2. Un inel, insa piatra era cam patratoasa
O casa pe plaja Inel-cu-safir-si-diamante
3. O bratara
O casa pe plaja Cadoul-lui-caroline
Si o coroana de printesa:
O casa pe plaja Images?q=tbn:ANd9GcTzbTzJIhSVT9clmcYTU1655LDpvB6Prc2IcSQOyfw1Q4C8N9xfaQ


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 4:06 pm

-Sunt incredibile! Ador coroana si brosa! Par atat de delicate si cu atata maiestrie lucrate. Cred ca ti-a luat ceva timp sa le faci.
In timp ce admiram creatiile lui, ma gandeam la o calatorie perfecta pentru el, care cu siguranta avea sa-i faca placere.
-O sa cumpar coroana! Mi-ar putea folosi candva, cine stie. O sa-ti prezint candva bijuteriile pe care le-am luat de peste tot pe unde am fost. Imi place sa le colectionez, iar multe le pastrez ca pe niste suveniruri si amintiri de la persoane dragi.


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 4:29 pm

"Coroana e cadou de la mine." spuse el, zambind din nou. Se duse din nou spre un dulap si isi lua de-acolo o geanta de umar, ce mergea sa fie purtata si in diagonala. Era o geanta magica si nu era mai mare de atat:
O casa pe plaja 41tX0Umf1YL._SY300_
"Eu sunt gata de calatorie." o anunta el. "Mergem?" o intreba mai apoi.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Phoenix Hime
MEMBRU
MEMBRU
Phoenix Hime


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 356
Kwan Kwan : 686
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Dreams

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 4:44 pm

-Wow, mersi pentru cadou, dar nu o s-o primesc pe gratis. Odata ce ajungem la destinatie, iti vei primi rasplata intreit. Trebuie sa-ti marturisesc ca n-am vazut pe nimeni pregatindu-se de o calatorie in trei minute. Mie mi-a luat vreo doua ore numai ca sa-mi aleg o pelerina.
Am iesit pe plaja si mi-am scos din geanta un turban alb, pe care il desfac si il intind ca o patura pe nisip.
-Asaza-te langa mine! ii spun facandu-i semn cu mana. Ah, era sa uit... ai rau de inaltimi?


Like the Phoenix I rise from the ashes of life





O casa pe plaja 3578530jyph9hpt3b
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitimeThu Apr 16, 2015 5:22 pm

"Nu stiu." spuse el. "Hai sa testam asta!" chicoti el. Facu o vraja pentru protectia casei sale, api se aseza langa Yozora.


O casa pe plaja 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sponsored content





O casa pe plaja Empty
PostSubject: Re: O casa pe plaja   O casa pe plaja Icon_minitime

Back to top Go down
 
O casa pe plaja
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» La plaja
» Plaja
» Pe plaja
» Pe plaja
» La plaja

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Marea de smarald :: Golden Beach-
Jump to: