Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
O zi cu transformari uimitoare.  EmptyO zi cu transformari uimitoare.  I_back_catgO zi cu transformari uimitoare.  Empty 
Sanara
O zi cu transformari uimitoare.  EmptyO zi cu transformari uimitoare.  I_back_catgO zi cu transformari uimitoare.  Empty 
Sujata
O zi cu transformari uimitoare.  EmptyO zi cu transformari uimitoare.  I_back_catgO zi cu transformari uimitoare.  Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 O zi cu transformari uimitoare.

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:15 pm

Sora mea Katrina veni in padurea de argint. De fapt ea scurta drumul prin padure catre casa profului de transfigurare la care facea meditatii. Era imbracata intr-o rochie verde ce avea o fata desenata in care ochii fetei erau la nivelul sanilor, iar mai jos erau nasul si gura si in parti erau urechile. Rochia se termina intr-o fusta in forma de aripi de fluture rasfirate. Fata de pe rochie era fata mea. Acea rochie eram eu. De fapt sora mea ma rugase sa ma las transformata intr-o rochie pe care sa o imbrace cand se duce la pregatire la proful de transfigurare. Mi-a spus ca vroia sa il impresioneze. Eu am acceptat asta fiindca era sora mea si tineam la ea.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:29 pm

Ma plimb prin padure cand vad o zana care seamana cu Sanara.Aceea zana nu era departe de mine.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:33 pm

Acea zana o vazuse pe fata roscata de care stia ca e prietena Sanarei.
-Buna! Eu sunt Katrina, sora Sanarei. Tu trebuie sa fii Cristina, prietena surorii mele.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:41 pm

-Da asa este eu sunt Cristina si unde te duci?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:44 pm

-Eu ma duceam la pregatire la proful de transfigurare si am luat-o pe scurtatura prin padure. Ce parere ai de rochia mea? intreba Katrina, incercand sa se laude.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:44 pm

-Este foarte frumoasa ai gusturi bune la imbracaminte
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:48 pm

-Ma bucur ca iti place. De fapt as vrea sa il impresionez pe proful de transfigurari si aceasta rochie este chiar Sanara. Am transformat-o pe Sanara in rochie pentru a il impresiona pe profesor. Ce zici ai vrea sa vii cu mine la meditatii sa vezi ce transformari uimitoare se petrec acolo? proful accepta si pe prietenii elevilor ca sa asiste la lectii.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:51 pm

-Desigur si asa ma plictiseam
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:56 pm

-Si nu zici nimic in legatura de ideea mea care mi-a trecut prin cap pentru a il impresiona pe prof? Sa stii ca vraja de a transforma pe cineva intr-o rochie e destul de dificila de aceea cred ca proful va ramane impresionat.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 5:58 pm

-Este chiar geniala ideea ta si chiar foarte complicata vraja am incercat si eu o data asta.A mers dar atunci nu am putut mentine mult vraja.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:05 pm

-Probabil datorita complexitatii ei nu ai rostit pronuntia corect si de aceea nu a durat mult. Spuse Katrina. Appoi merse ingandurata spre casa profului de transfigurari. Katrina era ingandurata deoarece ii placea sa fie imbracata cu noua ei rochie. Se gandea ca atunci cand va pleca de la profesor sa o ia prin oras sa o vada toata lumea.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:06 pm

-Si la ce te gandesti de esti asa de ingandurata?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:16 pm

-Pai ma gandeam sa stau asa imbracata toata ziua si dupa pregatire sa merg la mall si apoi pe la discoteca. Daca totusi a iesit o asa rochie frumoasa nu ma pot abtine sa nu ma laud. Desigur doar tu si proful veti sti ca rochia asta e de fapt sora mea.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:18 pm

-Sincer chiar ai dreptate sa te lauzi,alta ocazie nu o sa mai ai
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:37 pm

-Da, ai dreptate.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:42 pm

Ajungem in fata casei profesorului Katrinei.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:08 pm

Katrina: Batusem de 3 ori in usa aceasta deschizandu-se singura.
Intram in casa profesorului si ne asezam in living la o masa unde mai erau si alte 10 zane tinere, de aceeasi varsta cu Katrina.
Profesorul, era un spiridusi btran care ii ajungea lui Katrina pana la glezna, si avea o barba alba si lunga cat mana Katrinei. Arunca o privire katrinei si ii spuse:
-Vad ca avansezi cu transformarile. Faci vraji din ce in ce mai complexe. Apoi spuse:
-Luati loc. Dupa ce luam loc pe canapea, el incepuse a predea o teorie despre vrajile de transformare mai complexe. Apoi spuse:
-Pentru ca deja avem un exemplu de transformare complexa o sa o rugam pe Katrina sa ne spuna cum a facut vraja .
Katrina isi intinde mainile spre eleva din fata sa si spuse: Šioje pasakoje pavirs suknelę, This fairy will turn into a dress, Dette fe bliver til en kjole, Hocus Pocus!
Colega ei devenind si ea o rochie. Profesorul atinse cu toiagul sau rochia, zana revenind la forma ei obisnuita.
Dupa 10 minute in care reptam cu totii incet fiecare cuvant al vrajii pana cand pronuntia ne iesi perfect, profesorul ne invata vraji de transformare mai complexe. Ajungem sa ne transformam intre noi in diverse lucruri. Katrina reusi sa isi transforme 2 colege intr-un cae si respectiv intr-un pix si apoi incepu sa scrie ceea ce dictase profesorul, utilizandu-le pe colegele ei tranformate. apoi cand profesorul le aduse la starea initiala, una din ele ceruse 3 voluntari. Voluntarii care iesisera erau desigur: Katrina, Cristina si inca o zana. Zana arunca o vraja asupra celor 3 transformandu-le intr-un cerber insa era un cerber bland.
-Vraja aceasta de contopire a 3 persoane intr-un singur animal este mult mai complexa fata de vrajile obisnuite de transformare a unei persoane intr-un animal. Spuse profesorul. Rostind vraja cuvant cu cuvant insa mai rar pentru ca sa nu aiba efect, cu pauze lungi intre fiecare cuvant.
In timp ce noi eram sub forma de cerber priveam desfasurarea lectiei, atente. O alta zana o transforma pe alta pe jumatate in sarpe. In sensul ca in locul picioarelor ce-a transformata avea o coada lunga de sarpe.
Apoi profesorul dadu din toiag si toti devenira la forma obisnuita cu exceptia Sanarei care ramasese rochie si cae era in continuare pe Katrina. Apoi urma o alta runda de transformari in care de data asta, Katrina si Cristina doar asistau.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:15 pm

Totul a fost atat de interesant incat am ramas uimita.Nu am crezut ca o sa imi placa o lectie si mai ales ca o sa o inteleg.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:32 pm

Sunteti 12 persoane in aceasta camera. Va veti imparti in 2 grupe. Eu vreau sa vad ce a-ti invatat din lectia de azi. Cat o sa plec un pic din camera, tie katrina si tie Cristina, va voi da liber sa le transformati pe celelalte 10 zane. sunt 10 zane deci Katrina cum tu o ai deja pe sora ta pe post de rochie vreau sa vad la tine 5 bijuterii care sa se asorteze cu rochia iar la tine Cristina vreau sa iti tranaformi colegele din grupa ta, intr-o fusta, o bluza si 3 bijuterii la alegere. Ma voi intoarce in 5 minute sa vad ce ati facut.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:38 pm

Eu dupa ce profesorul pleaca incep sa imi transform colegele.Pe una dintre colege o transform intr-o bluza neagra cu o fata genu fata cool din liceu pe ea,pe o colega intr-o fusta scurta de blugi cu 3 lanturi atarnate de o gaica,pe alta colega intr-un inel de aur cu un diamant,penultima colega intr-un colier din argint cu stelute atarnate si ultima colega intr-o bratara din aur alb care este groasa si are modele florale gravate pe ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:49 pm

Katrina: Si acum schimba-te si imbraca-te cu ceea ce ai obtinut prin magie. Hainele obisnuite pune-le in sacosa asta. Spun eu facand sa apara o sacosa din plastic. Ii spun eu lui Cristina.
Eu imi transform 2 dintre colege intr-o pereche de cercei de aur, pe a 3-a o transform intr-un colier de perle, pe a 4-a intr-o bratara de aur si pe a 5-a o transform intr-o tiara. Apoi imi pun bijuteriile pe mine.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:51 pm

Fac o vraja si imi apar hainele adica zanele pe mine,iar hainele mele se duc in sacosa.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 9:09 pm

-Katrina: Bravo, Cristina. Spun eu. In cateva minute veni si proful.
-Bravo, a-ti reusit. Acum eu trebuie sa plec la o intalnire importanta. Vrajile voastre or sa expire maine dimineata la rasaritul soarelui. Nu va faceti griji parintii lor stiu ca daca ele nu vin acasa azi nu au patit nimic rau. Au mai fost zile in care tot asa au fost transformate in diverse lucruri. Asa ca acum ora s-a incheiat mergeti si ddistrati-va. Spuse el facand un semn din toiag.
-Voi acum nu veti putea desface propriile vraji am pus protectie. Se vor autodesface la rasaritul soarelui dupa cum am spus. Spuse el si pleca.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 9:17 pm

-Deci unde vrei sa mergem Katrina?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 9:33 pm

-Pai la mall insa doar sa ne uitam nu cumparam nimic. Apoi prin parc si apoi la discoteca. Cel mai mult abia astept seara sa se deschida discoteca.


O zi cu transformari uimitoare.  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





O zi cu transformari uimitoare.  Empty
PostSubject: Re: O zi cu transformari uimitoare.    O zi cu transformari uimitoare.  Icon_minitime

Back to top Go down
 
O zi cu transformari uimitoare.
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia :: Padurea de argint-
Jump to: