Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Revedere. - Page 14 EmptyRevedere. - Page 14 I_back_catgRevedere. - Page 14 Empty 
Sanara
Revedere. - Page 14 EmptyRevedere. - Page 14 I_back_catgRevedere. - Page 14 Empty 
Sujata
Revedere. - Page 14 EmptyRevedere. - Page 14 I_back_catgRevedere. - Page 14 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Revedere. - Page 14 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Revedere.

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 8:21 pm

Harry isi musca buza de jos, ascunzandu-se, incercand sa gandeasca totul la rece si sa nu actioneze dupa cum ii dicta inima.
Fara sa comenteze ceva Suzanna facu si ea acelasi lucru. Trebuia sa fie foarte atenta si sa-i acopere spatele Ivanei, nu si-ar fi iertat-o daca ar fi patit ceva din cauza ideei sale.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 8:24 pm

Ivana ofta si se intinse pe pamantul rece, impreunandu-si mainile pe abdomen. Daca avea sa supravietuiasca, era bine, nu isi dorea mai mult.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 8:25 pm

Harry isi musca din nou buzele, cea de jos incepuse chiar sa sangereze...isi sterse repede urmele de rosu ramanand cu ochii in 4.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 8:29 pm

Ivana ofta. Ii batea inima mai repede decat oricand si ii tremurau buzele. Parca voia sa fie atacata odata, ca sa scape de emotii.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 8:30 pm

Suzanna se incrunta...nu stia cat va dura pana vor sosii atacatori, dar avea un presentiment...ca ceva rau se va intampla.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:17 am

Ivana astepta nemiscata. Stia ca atacatorul e prin preajma, trebuia doar sa isi faca treaba. Nu trebuia sa ezite atat.
John respira sacadat, uitandu-se cand la Suzanna, cand la Harry, cand la cea care juca rolul de victima.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:18 am

Suzanna zgarie usor scoarta unui copac cu unghiile, muscandu-si buza nerabdatoare.
Harry astepta si el sa se intample ceva si statea ca pe ace.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:22 am

John o privi pe Suzanna si ii puse o mana pe spate, incercand sa o linisteasca, desi si el era destul de stresat si nerabdator.
Ivana ramase intinsa pe pamantul ce parea din ce in ce mai rece. La un moment dat, auzi un fosnet nu departe de ea. Asta trebuia sa fie. Inima incepu sa ii bata cu putere, insa ea nu se misca deloc.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:24 am

Suzanna ii zambi slab, iar cand auzi zgomotul ingheta in loc.
Harry isi marii ochii asteptand ca atacatorul sa-si faca aparitia.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:30 am

Ivana se sprijini in coate, ridicandu-se putin. Era speriata, dar stia nu numai ca va lupta cu atacatorul, dar si ca ceilalti erau in spate, mai ales Harry. Fosnetul deveni mai pregnant.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:31 am

Se incrunta, inima sa incepand sa bata mai tare, aproape ca la oameni. Abia astepta sa-i vada mutra atacatorului...si sa i-o sparga.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:33 am

Ivana vru sa mai faca o miscare, insa o silueta stearsa, ca o umbra, se napusti asupra ei. Capul incepu sa o doara, la fel si mainile si picioarele. Incepu sa se zvarcoleasca, insa o presiune ii apasa pieptul.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:36 am

Suzanna mari imediat ochii, silueta aceea era...il privi pe John, parca intrebandu-l daca sa actioneze imediat sau sa mai astepte.
Harry nici nu se gandi la consecinte ci ii sari in ajutor imediat Ivanei.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:40 am

John se incrunta si ii arunca lui Harry o privire fulgeratoare.
- Osbourne, stai aici! zise el, insa era deja prea tarziu.
Ivana continua sa se zvarcoleasca neputincioasa. Pieptul incepu sa ii sangereze si ochii sa ii lacrimeze.
John inghiti in sec si o batu pe spate pe Suzanna.
- Haide, zise el, urmand exemplul lui Harry.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:41 am

Suzanna aproba imediat urmandu-l pe John.
Harry se napusti asupra siluetei cu toata forta pe care o avea, aproape innebunind cand o vazu pe Ivana sangerand.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:45 am

Ivana nu mai putu sa suporte si scoase un tipat sfasietor. Sub actiunile celor trei insa, silueta inceta sa o mai raneasca, caci fuse trasa mai incolo.
John si Suzanna ii sarira in ajutor lui Harry. Umbra incepu sa prinda contur, si sa devina chiar familiara. Nu mica ii fu mirarea lui John cand realiza ca atacatorul nu era nimeni altul decat cel mai batran si mai puternic demon.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:50 am

Suzanna il recunoscu si ea si-si stramba imediat buzele.
- Tu...marai ea, privindu-l cat de urat putea.
Harry veni imediat langa Ivana privind-o impacientat. Isi musca incheietura si ii dadu sa bea stiind ca sangele de vampir poate vindeca orice specie.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:53 am

John se incrunta, tinandu-l pe Nicholas de guler.
- Ce naiba? intreba el fastacit.
Ivana era aproape lesinata, cu pieptul sangerand si incapabila sa respire. Incerca sa traga aer in piept dar nu putu. Ochii i se inchisera incetul cu incetul. Simti gustul sangelui si bau, fara sa stie de la cine este sau de ce.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:56 am

- Trebuia sa-mi dau seama, isi dadu Suzanna ochii peste cap, fulgerandu-l apoi cu privirea pe demonul respectiv.
Harry isi retrasa mana decat dupa ce ea bau suficient.
- Ivana? o lovi el usor peste obraji sa-si revina.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 12:59 am

Nicholas se incrunta si incerca sa se smulga din bratele celor doi.
- Lasati-ma in pace! exclama el, parca sleit de puteri.
Ivana simti loviturile. Stranse din ochi se se incrunta, dupa care se intoarse putin catre persoana de langa, nu stia cine e. Oricum, nu putea sa se ridice, era inca prea slaba. Dar durerea incetase partial, si parca nu ii mai curgea niciun suvoi fierbinte pe piept.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 1:00 am

- De ce faci asta? il intreba vrajitoarea fara sa slabeasca stransoara.
Harry ii ridica usor capul privind-o ingrijoraat.
- Ivana? ii striga numele iar.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 8:48 am

Nicholas se smuci putin, aruncandu-le celor doi priviri fulgeratoare.
- Ca sa intelegeti, odata pentru totdeauna, ca nu sunteti centrul universului, zise el. Sunt atatia mai batrani si mai puternici decat voi, pe care i-ati uitat.
Mana ei se aseza incet peste a lui, doar ca sa ii arate ca e bine, doar foarte slabita. Isi flutura genele si intredeschise ochii, realizand in sfarsit ca Harry era langa ea.
- L-ati prins? intreba ea slab.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 11:56 am

Suzanna isi dadu ochii peste cap cand ii auzi raspunsul.
- Te simti neglijat? Mititelul de tine, mormai iritata, pocnindu-l peste fata asa dur, baiesteste.
O mangaie usor pe cap.
- Da, l-am prins, totul o sa fie bine, o asigura el.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 2:23 pm

Nicholas se incrunta si scoase un racnet enervat atunci cand Suzanna il pocni peste fata. O privi fulgerator, clatinand din cap.
- Voi nu erati vizati la inceput, zise el, referindu-se la vampiri in general. Pacat ca unul de-al vostru mi-a descoperit planurile.
Ivana se agata usor de mana lui. Zambi slab si aproba din cap. Era inca slabita si avea dureri, insa era mai bine.
- Bun, bun..., sopti ea.


Revedere. - Page 14 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 2:26 pm

Suzanna se uita imediat spre John avand o privire intrebatoare...voia sa stie daca el avea habar despre ce vampir era vorba.
Harry ii zambi slab, privind-o usor ingrijorat.
- Te mai doare? se uita la pieptul ei insangerat, muscandu-si buza.
Back to top Go down
Sponsored content





Revedere. - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Revedere.   Revedere. - Page 14 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Revedere.
Back to top 
Page 14 of 19Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Curtea întunericului :: Curtea Intunericului-
Jump to: