Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Sanara
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty 
Saphire Helena
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty 
Madalina
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty 
Sujata
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty 
Paula Muscko
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 2:07 am by Sanara

» Princess of dreams (continuare)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:19 am by Sanara

» Propuneri
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:15 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:12 am by Sanara

» condica de prezenta
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Apr 22, 2024 9:57 pm by Saphire Helena

» Berbec
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Rac
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:46 pm by Pamella


 

 Se pune de vreo… aventură? [OPEN]

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSat Dec 28, 2019 7:35 pm

Timp modern

Yang Qi Hao Sakuraba
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] 6b27824659d94baeaa96516144c315f1


Qi era plictisit de cât îl căutase pe fratele lui geamăn şi nu-l găsise încă. Era plictisit în casa lui mare, aşa că se hotărî să meargă la plajă, căci era o vreme superbă afară.
Alese drept locaţie Golden Beach şi îşi căută un loc mai ferit de soare, căci nu dorea sub niciun chip să se prăjească.
Ochind locul potrivit, făcu să apară un şezlong acolo, rămase într-un costum de baie de firmă, după ultima modă, îşi puse nişte ochelari de soare la ochi şi se întinse relaxându-se.


Last edited by Xiao Tan on Thu Jan 02, 2020 5:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
RHM Tattoo
Wizard
Wizard
RHM Tattoo


Name : Ronnie
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 734
Kwan Kwan : 1170
Varsta Varsta : 35
Localizare Localizare : Bistrita

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 3:38 pm

Era o zi plăcută de vara, iar Lena se plimba liniștită pe plaja. Din când în când îi mai bătea vântul prin plete și simțea o relaxare totala.


快い浮気者 [Help],,This is reality,,[Life]私のキャンデ
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Giphy

[size=16]Te asteptam cu drag primavara frumoasa! [/size]
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Tumblr_n2q2ofprXS1sqhwfoo1_500
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 4:56 pm

Qi se relaxa în continuare la soare, apoi se ridică în şezut şi făcu să apară lângă el o masă pe care se afla nişte apă plată. Deschise una din sticlele de o jumătate şi începu să bea cu sete din ea.
Se uită pe plajă şi văzu că era destul de liniştită. O persoană, ce părea a fi o fată, se plimba pe plajă.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 5:13 pm

Selena (Artemis)

Apar pe plaja printr-o teleportare. O explozie de lumina isi facu simtita prezenta apoi o silueta luminoasa de culoare aurie inconjurata de luminite roz aparu din explozie. Apoi eu incepusem sa fiu materializata incetul cu incetul. Pentru o intrare mai spectaculoasa, de data asta folosisem teleportarea dimensionala in locul teleportarii cuantice. Astfel aceasta implica ca sa ma dematerializez transformandu-ma din materie in energie luminoasa, pentru a calatori cu viteze mai mari decat viteza luminii printr-un portal si la destinatie, sa fiu scuuipata intr-o explozie de energie, iar ceea ce se petrecea sa fie rezultatul unui bing bang dar la scara micro iar astfel maeria corpului meu sa ia nastere din nou, precum un mic univers. Iar toata aceasta teleportare sa se petreaca din perspectiva altor finte, in mai putin de cateva secunde. Astfel fiintele puteau sa vada cum energia respectiva se materializa in forma unui corp uman, pe rand, de la picioare catre crestetul capului, dar totusi rapid.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 5:19 pm

Nejiro:
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] VSdRWBY

Stateam pe malul apei, facand un mic castel de nisip. La un moment dat ma ridic si incep sa ma plimb pe plaja, cautand scoici cat mai frumoase ca sa-mi pot decora castelul cu ele.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 6:42 pm


Ooc – Sanara, ai uitat de scrisul mare, da’ norocul tău că am o lupă lângă mine tot timpul.

Bic –

Deodată plaja nu mai era anostă. Dintr-o pulbere de lumină sau ceva similar, apăruse o fată. Qi recunoscu îndată că e zeiţă. Mai încolo, tot pe plajă cineva căuta scoici. Deveni interesat de ceea ce se întâmpla în jurul lui.
Se ridică de pe şezlongul său şi merse spre persoana care căuta scoici. Când ajunse aproape de ea, spuse:
─ Bună! Nu am putut remarca faptul că eşti în căutare de scoici. Aceste două scoici pe care le-am găsit fără să vreau, ţi-ar fi de folos? întrebă el arătând două scoici.
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Fantasy-shell-print-nathan-ryan

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] 20180212_031
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 6:48 pm

Ma opresc brusc când aud o voce si-mi intorc privirea catre cel ce parea ca mi se adresa mie. Observând scoicile ce mi le dadu, ochii incepura sa-mi sclipeasca de admiratie, vazand cat sunt de frumoase. Le iau cu grija in maini, admirandu-le apoi imi mut privirea catre cel ce mi le daduse zâmbind.
-Multumesc din suflet! Sunt superbe! Vor face castelul sa arate cu adevarat minunat! Mai ales asta colorata.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 6:54 pm

-Sunt scoici si mai frumoase decat acestea dar sunt pe fundul oceanului. Pentru mine nu ar fi o problema sa va aduc cateva. Sau sa imi folosesc puterea de zeita sa mergem cu totii.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 7:10 pm

─ De ce să ne deranjăm? întrebă calm Qi. Mai bine mergem spre şezlongul meu şi acolo am două găleţi pline cu fel şi fel de scoici! spuse el. În plus, în marea asta nu cred că sunt scoici mai interesante decât în Marea de Cristal din Tărâmul Divin, adăugă el.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 7:15 pm

Ma uit la cei doi cu atentie apoi doar la barbat, placandu-mi mai mult solutia lui. Daca tot avea scoici stranse, nu-si avea deloc rostul sa ne ducem pe fundul oceanului pentru a cauta altele.
-Daca sunteti amabil, mi-ar placea sa iau cateva din scoicile pe care le aveti stranse.
Parea ceva mai in varsta ca mine si din instinct ii vorbeam politicos, mai ales ca nu-l cunosteam inca. Speram totusi ca nu-l deranjeaza ca ma adresez la persoana a 3-a.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 7:41 pm

─ Ei… hai! spuse Qi glumeţ. Nu mai îmi vorbi la persoana a treia, că mă îmbătrâneşti de tot! râse el amuzat. Eu sunt Qi-Sheng, poţi să-mi spui Qi pentru că e mai uşor! spuse el. Cu cine am plăcerea? întrebă el.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 7:48 pm

Ramasesem putin surprinsa auzindu-i numele. Nu era un nume pe care-l auzeam zilnic. Tresar apoi si-mi duc mana la spatele capului, zâmbind rusinata.
-Hehe...Scuze. Numele meu e Hado Nejiro! Ma bucur sa te cunosc, Qi! N-arati batran sau ceva, ba chiar arati foarte bine! Numai ca am simtit cumva ca esti mai in varsta decat mine si am tendinta sa vorbesc la persoana a 3-a celor mai in varsta decat mine. Chiar si daca sunt cu 2-3 ani mai mari. Asa am fost educata si mi-a intrat rau in reflex.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 8:25 pm

─ Bună, Hado Nejiro, spuse Qi. Interesat nume, adăugă el.
Neştiind câţi ani are fata şi nedorind s-o sperie, el spuse:
─ 25 de ani ţi se pare o vârstă rezonabilă pentru tine? întrebă el.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 8:36 pm

-Imi pare ca ai mai mult, dar daca vrei sa zici ca ai 25, atunci asa sa fie! Deisgur! Si daca ai avea o mie de ani, nu m-ar deranja! Dar 25 chiar ti se potriveste pentru infatisarea aceasta. Ii spun in timp ce ma ridic pe varfuri si-l mangai putin pe cap.
Imi retrag apoi mana si fac un pas in spate, privindu-l cu atentie in ochi, vrând sa vad parca ce fel de suflet are.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 8:53 pm

─ Eşti prima persoană care mă mângâie pe cap! începu el să râdă copios.
El luă o mână a ei într-ale sale şi o sărută politicos.
─ Dar tu câţi ani ai, Hada? întrebă el.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 9:03 pm

Ramasesem placut surprinsa de gestul acestuia. Nimeni nu-mi mai sarutase vreodata mana.
-Heh? Eu? Am 18 ani! Ma rog...Aproape 19.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 9:35 pm

-Ca tot veni vorba de varsta, eu par de 20 de ani dar nu mi-e rusine sa recunosc ca am mult mai mult. Fiind zeita, va e destul de usor sa banuiti ca varsta mea se masoara in mii, nu-i asa?


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 9:46 pm

─ Sigur că da, nobilă zeiţă, dar nu ai mai mult ca mine în niciun caz. Vârsta nemuritorilor este infinit, deci practic fără număr, răspunse Qi. Dar în loc să ne batem care e cel mai tare în vârstă, să mergem mai la umbră, că se înteţeşte soarele. În plus, am apă rece şi sucuri după pofta fiecăruia, indică el şezlongul unde stătuse până atunci.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 9:55 pm

Imediat ce aud de suc, topai vesela la sezlong, asezandu-ma cuminte in fund pe marginea acestuia si asteptandu-i si pe Qi si zeita sa vina. Ma simteam ca o mica furnica pe langa ei, fiind doar o elfa, dar eram incantata sa cunosc persoane noi si chiar ma simteam norocoasa ca aveam sansa sa intalnesc un nemuritor.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 9:57 pm

-De acord cu tine. Fratele meu Helios uneori ai impresia ca vrea sa ne prajeasca de vii. Nu stiu cum se face ca a ramas tot incepator in a coordona caldura si lumina soarelui si modul de distributie a acestora.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 11:34 am

Qi râse, apoi se îndreptă spre şezlongul care era deja ocupat. Făcu să mai apară două la fel şi se îngriji să pună şi umbrele de soare generoase.
Se aşeză pe un şezlong, apoi înconjură locul unde stăteau cu toţii cu o barieră menită să le dea răcoare şi o briză plăcută, astfel încât căldura să nu-i sufoce.
Apoi se îngriji să umple masa cu fel şi fel de îngheţate.
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Colaj_inghetate-1024x1024
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 1:27 pm

Deja imi sclipeau ochii de bucurie când vazusem toata inghetata aia. Ezit putin dar apoi iau una din ele si ma asez la loc cuminte pe marginea sezlongului, mancand inghetata cu zambetul pe buze.
-E delicioasa! exclam incantata.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 4:50 pm

─ Mă bucur că-ţi place îngheţata, spuse Qi. Mănâncă liniştită câtă vrei, însă ai grijă să nu te strici la burtică, adăugă el amuzat.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 5:04 pm

Si veti avea si de la mine cate o inghetata speciala fecare. Spun eu si fac o vraja aparand cateva cornete cu inghetata in forma de Luna.

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] M%2Fpod-artwork%2Fpool%2F7d647f55c642fff3f1edb244df14207f-moon-ice-cream-art-print-P1


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 6:27 pm

Dupa ce termin, iau si inghetata de la Selena, multumindu-i si o mananc destul de repede. Mai mananc cateva, lasandu-le si lor si ma intind pe sezlong, cu un zambet multumit pe chip.
-N-am mai mancat niciodata inghetata asa buna. Multumesc Qi! Si tie Selena!
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sponsored content





Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Se pune de vreo… aventură? [OPEN]
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» O aventură… de neuitat. [OPEN]
» O aventura
» Open Threads
» Sa inceapa aventura
»  O aventura Horror

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Marea de smarald :: Golden Beach-
Jump to: