Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Saphire Helena
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Sanara
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Pamella
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Sujata
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Paula Muscko
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty 
Latest topics
» Propuneri
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:29 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:28 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:25 pm by Madalina

» condica de prezenta
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Se pune de vreo… aventură? [OPEN]

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 6:41 pm

-Cu placere. Ma bucur ca va placut


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 7:21 pm

Ooc – Vă rog să vă mai măriţi puţin scrisul. E dificil să manevrez lupa tot timpul.

Bic -
Qi zâmbi larg, servi şi el o îngheţată de vanilie şi apoi spuse:
─ Ei… şi acum, după ce am mâncat îngheţată, ia spuneţi voi două… ce vă aduce pe această plajă în afară de relaxare şi scoici? întrebă el curios.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 7:25 pm

ooc: Am incercat dar nu merge automat mai mult de atat, deformeaza pagina. Vom mari scrisul manual cand postam.

BIC:

-Peisajele, deosebit de frumoase. Raspund eu.



Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 7:30 pm

-Huh? Ma gândeam ca aici pe plaja asta voi mai gasi persoane cu care sa ma distrez in vreun fel sau altul din moment ce prietenii mei sunt ocupati cu totii. Si cum am vazut ca totul e pustiu, m-am apucat sa fac castele de nisip. Dar majoritatea au fost distruse de apa...Hehe...Si tot asa am ajuns si la vanatoarea de scoici! Am zis ca daca fac un castel ce poate rezista, sa-l decorez frumos. Suna copilaresc, nu-i asa? Dar tu Qi? Ce te aduce aici? intreb curioasa, privindu-l pe acesta direct in ochi, fiind la cativa cm de fata lui.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 7:41 pm

-Mie mi se pare ceva frumos. Chiar si mie in ciuda varstei imi place uneori sa ma simt copil.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 8:26 pm


─ Pe mine mă aduce relaxarea, briza plăcută, marea, dar şi un iz de aventură, răspunse Qi.
Se uită la Hada şi apoi spuse:
─ Vrei un castel de nisip, spui…
El se ridică de pe şezlong, alese un loc prielnic de pe plajă şi apoi o luă pe Hada în braţele sale. O duse pe plajă aşa şi o lăsă jos.
─ Hai să îţi arăt ce poate face un "bătrân" aşa ca mine! spuse el.
Întinse mâna spre nisip şi apoi cu o mişcare circulară începu să construiască un castel. Când termină i-l arătă Hadei şi o întrebă:
─ E suficient de mare?

Castelul
Spoiler:
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 8:32 pm

OOC - Numele ei e Hado Nejiro. Nu ma deranjeaza daca ii spui pe numele de familie, cum iti e tie mai usor. Dar am vrut sa sti ca e Hado, nu Hada.

BIC-
Când vad ce reusi sa faca fara prea mult efort, raman muta de uimire. Ma apropii usor de castel, analizandu-l din toate unghiurile.
-E incredibil! Nici daca stateam o zi intreaga n-as fi reusit sa fac asa o frumusete! Si tu...Tu doar ai miscat putin mana si...A aparut!
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 8:37 pm

Ooc – Iartă-mă. O să-mi fac o ciornă scrisă pe care s-o ţin cu mine tot timpul, ca să nu mai încurc personajele. La cât de multe sunt, le încurc rău de tot.

Bic –

─ He, he, he! spuse el. O nimica toată! adăugă el. Acum ai ce decora, nu glumă! spuse el amuzat.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 8:45 pm

OOC - Stiu ce zici. Stai linistita. ^^

BIC -

-Chiar am! Multumesc din suflet!
Il iau in brate strans apoi ma apuc sa decorez cu mare atentie castelul, folosind scoicile lui, insa pe cea colorata n-o pun, tinand-o de-o parte pentru altceva ce aveam in cap.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 9:10 pm

El o lăsă să decoreze în linişte, apoi de-odată spuse:
─ Stai, Hado! Nu pare prea viu castelul. Uite, mai ia-le şi pe acestea două şi pune-le, spuse el întinzându-i încă două scoici.
Spoiler:

Spoiler:
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 30, 2019 9:16 pm

Ma opresc din ceea ce fac si vin la el, luând cele doua scoici in maini si admirandu-le.
-Sunt asa frumoase. Ia sa vedem...
Ma intorc cu fata spre castel, analizandu-l si gandindu-ma unde sa le pun. Prima scoica o pun cu grija in varful unui turn iar pe a doua o pun la baza aceluias turn si pun o mica floricica pe ea, facand apoi un pas in spate in timp ce-mi scutur mainile.
-Gata! Acum castelul are si o printesa scoica!
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 11:49 am

─ Ai făcut o treabă grozavă, Hado! îi spuse Qi fetei care decorase castelul. Felicitări! E cel mai frumos castel de nisip! adăugă el.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 12:12 pm

-Chiar ar trebui sa participati la un concurs de construit castele din nisip. Spun eu razand.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 2:35 pm

Ma intorc cu fata la ei si fac o scurta reverenta, multumindu-le.
-Nu cred ca pot participa. Nu eu l-am construit. Si nici n-as fi putut sa-l decorez asa daca nu imi dadeai scoicile tale, Qi.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 4:08 pm

-Mda ai dreptate. Dar a iesit ceva absolut superb.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 4:26 pm

─ Stai! exclamă Qi. Ce idee minunată! adăugă el misterios. Selene, tu poţi aduce scoici de pe fundul mării ai spus, scoici care sunt deosebit de frumoase. Eu pot construi un castel doar cu o mişcare de mână, iar Hado îl poate decora foarte frumos, spuse el. Ce-ar fi să formăm un trio şi să căutăm un concurs de castele să vedem cu ce ne alegem? întrebă el.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 4:35 pm

-E o idee excelenta.Ii spun eu.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 5:06 pm

─ Hado, s-a întâmplat ceva? întrebă Qi văzând că cealaltă fată era tăcută.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 5:10 pm

-Heh?! N-Nu! Ma gândeam doar. Ideea e excelenta! Mi-ar placea sa facem asta. Mai ales ca sunt sigura ca vom distruge concurenta cu usurinta.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 5:21 pm

-Da. Asa e. Si mie imi place.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 5:40 pm

─ Bun! decretă Qi. Avem echipă! Deci… încotro, fetelor? întrebă el.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 5:53 pm

-Stati cu marea in dreapta voastra si uitati-va in departare unde marea face o curbura. Acolo vedeti niste hoteluri. Ele apartin de statiunea vecina. Acolo pe acea plaja se afla si un cazino iar in dreptul lui e si un miniport. Dupa ce trecem pe ele se afla Restaurantul Scoica de Aur. In fata lui pe plaja se tine concursul de castele de nisip.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 6:23 pm

-Atunci acolo vom merge! Haideti sa castigam orice premiu se ofera! spun, potnind entuziasmata la drum.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 6:23 pm

Qi se uită în direcţia indicată de Temis şi apoi spuse:
─ Veniţi amândouă lângă mine şi luaţi-mă de câte un braţ fiecare. Ne vom teleporta direct acolo, ca să nu pierdem timp preţios.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 31, 2019 6:24 pm

Ma intorc instant la QI, si ii sar in spate, agatandu-ma de gatul lui, dar fara sa-l sugrum sau ceva.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sponsored content





Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Se pune de vreo… aventură? [OPEN]
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» O aventură… de neuitat. [OPEN]
» O aventura
» Open Threads
» Sa inceapa aventura
»  O aventura Horror

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Marea de smarald :: Golden Beach-
Jump to: