Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Sanara
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Saphire Helena
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Pamella
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Paula Muscko
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Sujata
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 EmptySe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 I_back_catgSe pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty 
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeToday at 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeToday at 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeYesterday at 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeYesterday at 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeYesterday at 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeYesterday at 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Se pune de vreo… aventură? [OPEN]

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 9:15 pm

─ Să intrăm într-un palat de nisip! spuse Qi. Ingenioasă treabă! adăugă el. Felicitările mele, măreaţă zeiţă! făcu el o plecăciune în faţă.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 9:33 pm

-Multumesc. Spun eu conducandu-i spre sala tronului din palatul de nisip.
-Am gasit aceasta scoica dar care am pastrat-o pentru o ocazie speciala ca aceasta. Se pare ca la inceput a fost un coral pe care s-au lipit apoi soicile. Si apoi s-a format aceasta coroana naturala.

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 013f3aeff9fc25f0ec4e7805911ad1f7


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 9:35 pm

Privesc cuminte in jur apoi ma uit la coroana de scoici, admirând-o.
-E foarte frumoasa.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 9:46 pm

Qi se uită spre coroană, apoi spre cele două domnişoare şi spuse:
─ Stai! Doar nu ai vrea să aleg eu regina care să stea pe acel tron şi care să poarte coroana!
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 9:48 pm

-Regina? Pai...Selena e zeita. Deci doar ea poate fi regina. Nu trebuie sa alegi. Doar iei coroana si i-o asezi ei pe cap frumos.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:06 pm

-V-ati prins de ceea ce vroiam. Dar cred ca ar fi mai frumos daca am fi toti pe rand regine si rege. Asta ca nimeni sa nu se supere. Doar e o simpla joaca, nu?


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110


Last edited by Sanara on Wed Jan 01, 2020 10:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:07 pm

Qi se uită la Hado şi apoi luă coroana. I-o puse ei pe cap şi spuse:
─ Iar eu decid că tu eşti regină şi nu una oarecare, ci Regina Mea! spuse el, sărutând-o uşor pe obraz.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:11 pm

Ramasesem uimita când imi puse coroana pe cap si am vrut sa zic ceva, dar n-am mai apucat ca gestul ce-l facu dupa, ma lua complet pe nepregatite. Obrajii mi se inrosira aproape instant.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:12 pm

-Bravo, Felicitari. Buna alegere. Spun eu aplaudandu-i.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:22 pm

Qi se uită la cele două şi apoi chicoti uşor.
─ Hai să plecăm de pe plaja aceasta, să vă duc la un film ce spuneţi? întrebă el.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:27 pm

Imi scutur capul si-mi dau doua pale sa revin din visare apoi zâmbesc incantata de idee.
-Sigur! Suna bine!
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:40 pm

Ooc – Dacă Qi începe s-o placă pe Hado, atunci îi va acorda ei toată atenţia lui. Mi-ar plăcea să se întâmple acest lucru şi o să direcţionez lucrurile în această direcţie.

Bic –

Qi îşi îndreptă toată atenţia spre Hado şi o întrebă:
─ Ce film ai vrea să vezi?
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:48 pm

-Huh? Ummm...Nu stiu exct ce filme se difuzeaza acum, dar mi-ar placea daca am reusi sa gasim o comedie romantica!
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 10:59 pm

Qi se apropie de Hado şi o luă în braţe ca pe o mireasă şi se teleportă cu ea cu tot. Ajunse la destinaţia dorită şi apoi o lăsă jos.
─ Bun venit la cinematograful meu privat din casa mea! spuse el. Spune filmul pe care vrei să-l vezi şi el va rula pe acel ecran! adăugă el.
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 043_Cluj_Cinema-Republica_420_7-008
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 01, 2020 11:10 pm

Stau putin, clipind rapid, si încercând sa procesez cele intamplate in mai putin de cateva clipe.
-Life as We Know It. ii raspund scurt când imi vine in cap titlul unui film ce-mi doream de mult sa-l vad.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 11:50 am

Qi deschise arhiva sa uriaşă de filme, găsi pe cel cerut de Hado, apoi îl puse să ruleze. Se aşeză pe o canapea confortabilă şi-i făcu semn lui Hado să se apropie.
─ Hai! Începe filmul! spuse el.
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 5:11 pm

Off topic - Ca să nu se supere Sanara, am creat pentru acest topic alt Qi. E fratele geamăn al lui Qi Sheng, dar tot Qi îl cheamă. Am modificat o singură frază de la primul post şi imaginea personajului.
În ceea ce o priveşte pe Artemis, dacă i-a căzut cu tronc Qi, n-are decât să se lupte pentru el!
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 5:33 pm

Artemis:

Qi, unde ai disparut? intreb eu. Credeam ca ai plecat cu Hado la film si pe mine m-ai lasat aici. Spun eu care nu stiam ca Qi are frate geaman care ii seamana la perfectiune. Spre deosebire de Zeus si Hera, eu nu aveam si darul omniscientei.

OOC: Imi imaginbez ca venise si Qi Seng si ii va spune despre fratele lui geaman si ea va realiza ca ea credea ca pana acum a stat de vorba cu Qi Seng cand de fpat statuse de vorba cu fratele lui. Si pe urma actiunea intre Qi Seng si Artemis se va putea continua in alt topic.





Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 5:44 pm

Off topic – Am învăţat din trecut şi din ce am jucat împreună, că trebuie să am un personaj aparte şi distinct pentru personajele tale ca să fie un topic eu-tu.
Ca să nu se supere nimeni, am decis ca pe
Qi Sheng să i-l las lui Kat pe deplin, iar pe Qi Hao să i-l dau lui Hado.
Ca să fac un topic numai cu Artemis, mi-ar mai trebui încă un Qi. Să fac tripleţi şi să mă mut în alt topic numai cu Artemis?
Ce să mai fac, că sunt depăşită de situaţie! Sad(
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 5:59 pm

OOC:

Artemis va intelege si se va da la o parte daca afla ca Qi o are deja pe Kat. Artemis nu are omniscienta precum Zeus sau Hera. Si nu avea de unde sti.

Apoi pot sama descurc si in topicuri colective fara probleme si nu tin peersonajele mele sa se indragosteasca.

Doar ca am ramas sazicem putin surprins ca Artemis sa fie lasata de una singura pe plaja sau cel putin asa mi s-a parut.

E ca si cand tu esti impreuna cu 2 prieteni amici si apoi ei doi se hotarasc sa plece si sa te paraseasca in mijlocul orasului.

Nu stiu daca tie faza asta ti s-a intamplat dar mie mi s-a intamplat si real life, nu doar in RPG lui Temis si crede-ma nu e o senzatie prea placuta.



Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 6:52 pm

Off topic – Nu mai ştiu ce să fac! Îmi pare rău, mă simt dezamăgită şi tristă. Să spui că nu ţii ca personajele tale să se îndrăgostească, pentru mine e ca şi cum m-ai da de-o parte ca pe un preş stricat.
Mie ca personaj, că-s fată, că-s băiat, îmi place să mă îndrăgostesc, pentru că în realitate nu am făcut-o.

Să scriu acum ca soluţie că Qi reapare în faţa lui Artemis şi-i spune că el e fratele geamăn al lui Qi Sheng şi că s-a teleportat cu Hado şi vrea să stea numai cu ea, e ca şi cum ţi-aş da un şut în fund şi nu pot face asta nici măcar ca personaj.

În viaţa reală, eu am fost chemată la o întâlnire şi nu a venit persoana care m-a chemat, aşa că suntem chit pe undeva.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 7:55 pm

ooc: Ba vreau sa se indragosteasca personajele noastre. Nu stiu cum sa ma exprim. Adica vroiam sa spun sunt multumit si daca Artemis nu are vre-un personaj al tau ca iubit fiindca personajele tale sunt iubite de alti useri si alte personaje si deja noi doi ii avem pe Selene si Mo si Kat cu Qi Sheng

Crede-ma ca am cunoscut pe alte forumuri si copilasi admini care erau foarte suparati ca nu aveau toate personajele celorlalti useri doar pentru ei. Asta era pe la inceputurile RPG-ului cand copii de 8-9 ani isi faceau forum RPG. Forumuri care acum nu mai exista.

Se suparau fiindca considerau ca daca erau admini li se cuvenea lor totul pe tava.

Facem cum vrei tu.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 9:47 pm

Ooc – Am rezolvat până la urmă tot eu şi pentru Artemis.

Bic -
Wei Qi Wang Sakuraba
Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 78503459176665a51a50d9adfd9adffc

Qi Wang care stătuse tot timpul invizibil faţă de toată lumea apăru lângă Artemis care fusese lăsată singură pe plajă şi spuse:
─ Salutări, mare zeiţă Artemis! Eu sunt fratele geamăn al lui Qi Sheng şi al lui Qi Hao, cel care te-a lăsat singură. Suntem tripleţi, iar cum îl ştiu eu pe Hao precis s-a teleportat la casa lu particulară.

Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 10:14 pm

-Salut si tie Wang. Imi poti spune doar Temis.


Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitimeThu Jan 02, 2020 10:38 pm

─ Aşa voi face! răspunse Wang, sărutându-i politicos mâna. Ce ai spune să mă revanşez eu în numele fratelui meu şi să îţi fiu partener de plimbare? întrebă el.
Back to top Go down
Sponsored content





Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Se pune de vreo… aventură? [OPEN]   Se pune de vreo… aventură? [OPEN] - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Se pune de vreo… aventură? [OPEN]
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» O aventură… de neuitat. [OPEN]
» O aventura
» Open Threads
» Sa inceapa aventura
»  O aventura Horror

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Marea de smarald :: Golden Beach-
Jump to: