Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Saphire Helena
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Sanara
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Pamella
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Paula Muscko
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Sujata
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeToday at 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeYesterday at 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeYesterday at 9:29 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeYesterday at 9:28 pm by Madalina

» condica de prezenta
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeYesterday at 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeYesterday at 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:04 pm

Nu prea stiam ce e cu mine...Ma plictiseam. Zei...Pfff. Comentariile de genul: "Ce umanoizi cretini! Daca nu esti zana, urias, elf, pitic...ei stiti voi,,,Ce tupeu sa ai sa iti rezervi dreptul de a inventa! Ihhhh..." Unii erau insuportabili! Iar eu...ca o zeita de foc, de 13 ani, m-am carabanit aici, in locul in care cascadele de lava apar peste tot. Am facut sa leviteze inaintea mea o piatra invelita in lava. Asta ca sa nu ma aplec sa o iau de jos. Am intins mana sa o apuc.
-Ce chestie! Nu frige! Of, pe cine pacalesc? Stiam! am ras eu.
M-am jucat o vreme cu piatra si apoi am aruncat-o intr-un turnulet de stanci si pietricele care stateau intr-un echilibru precar. Am banuit ca cineva se jucase inaintea mea aici. Asta cu o secunda inainte ca turnuletul sa se faca bucati.
-Hopa!
Am auzit pe cineva venind. Cine?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:10 pm

Bazaitul fin al aripilor mele ma daduse de gol.
Vad o fata care deja se uita spre mine caci ma auzise.
-Salut! Cine esti? Eu sunt Sanara.

Off: desi stiu ca in desene animate zanele cand zboare nu fac zgomot, dar trebuia sa spun ceva din moment ce ai spus ca m-ai auzit Smile


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:14 pm

OCC:N-am stiut
BIC:Eu sunt Sam, am zambit, intinzand o mana catre Zana care ateriza.
Parea adulta. Si era. Ma studie atenta.
-Avem de-aface cu o zeita? chicoti ea.
Relativ...A...in devenire...ma rog. Dar, zanele nu stau in Niflheim de obicei...Cu ce
scop?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:20 pm

OOC. Nu, e destul de bine. Ai postat bine Smile IN RPG ne putem imagina orice.
BIC:
-Asa, e. Nu locuim aici, dar totusi ne permitem din cand in cand sa il vizitam. Scopul cu care am venit aici este de fapt mina care se afla la cateva mile de aici. Tot incercam sa ajungem la Diamantul Sacru.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110


Last edited by Sanara on Wed Apr 07, 2010 11:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:23 pm

Ochii meii stralucira ca si focul care ma inconjura cand voiam sa atac...
-Ce Diamant sacru...? Sa ajut? Staistaistai Cateva mile? Ok, nu conteaza...pot pluti la caativa centimetri...sau sa merg pe o tornada de foc...Ma rog...Pot veni?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:31 pm

-Sigur ca poti veni sa ma ajuti. E vorba de un diamant cam de 1 metru diametru. Se spune ca are 100 000 de Karate. Acel diamant ar trebui mutat in Fairytopia sau Olimp. Orice numai sa nu fie atins de foc dar de cate ori incercam sa ajungem la el, focul si lava acestui taram ne tin departe. Aproape de mina, temeperatura este mult prea mare pentru noi.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:40 pm

-Niciodata prea cald pentru un zeu al focului! am zambit eu....
In curand am ajuns acolo. Se vedea unde incepusera sapaturile.
-Mai, da` v-ati miscat incet! Ups...scuze...Fara suparare. Va ajut eu.
Am inceput sa scot de-acolo, doar cu simple miscari ale mainii, bucati masive de roca. Cand am vrut sa ii fac vant uneia dintre bucati in lava, Sanara a strigat:
-NU!
-Hm? am facut eu, oprindu-ma brusc.
-Are diametrul de un metru si ceva...Sa nu o arunci. Poate diamantul e prins acolo.
-Poate...am zis eu. Dar nu stim. Asa ca nu ma opresc.
Vazand ca nu poate fi miscata o anumita portiune de roca, am vrut sa trag si cu mainile de ea. Surpriza?
-AU!
Imposibil! Eu nu simteam temperaturi mai joase de 100000000 de grade decat abia ca pe niste apa calduta, daramite sa mai si sangerez de la el...
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:50 pm

Eu ma chinuiam sa gasesc solutia de a sparge roca sa vad daca e diamantul acolo cand o aud pe Sam strigand
-AU!
-Ce s-a intamplat? o intreb eu. Te-a fript ceva? o intreb eu.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 8:41 pm

Spre totala mea surprindere...am mosmondit eu.
Vazand ca sangeram Sanara s-a uitat la mine ca si cum imi rasarise un ochi pe nas.
-Asta? Laasa.., Da-mi roca o secunda...Tre` sa-l rog pe tati ceva.
De vreme ce apoi mi-am parasit forma omeneasca, am banuit ca Sanara ma mai vedea doar ca pe un fum rosu incandescent deasupra caruia plutea o roca mare.
5 minute mai incolo m-am intors, dezamagita...
-Ce? m-a intrebat Sanara.
-Gol... Dar cred ca in aia e ceva. am zis, aratandu-i Sanarei piatra aceea mare si ciudata, de o nuanta diferita stancii rosii din fundal, si care ma facuse sa sangerez.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 9:36 pm

-Si daca vreau sa o sparg nu pot. Se va sparge si diamantul o data cu ea daca este acolo. Va trebui un pic crapata si decojita asemeni unui ou, dar noi nu avem asemenea putere. Insa stiu cine are. Uriasul Sfarma-piatra. Dar daca mergem la el, va vrea sa opreasca el diamantul. Suntem cam intr-o dilema.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 9:46 pm

Stii o groaza de zei, banuiesc....De ce nu rogi unul?
-Phai....Or sa-l vrea ei....
-Nuuuu....Chiar? am facut eu, ironica. Nu conteaza...am si eu pilele mele. Afrodita se preface foarte bine ca pierde lucruri...si scapa, pentru ca Thor tine cu ea.
-Splendid! incepu Sanara sa bata din palme.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 11:50 pm

-Bine, atunci sa o rugam pe ea. Ii voi da in schimb un lantisor de diamante micute dar foarte valoros.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 5:08 pm

-Nu asta era ideea. am ras eu. I-l dam lui Zeus. Zeus o sparge, Thor se roaga de el sa ii dea piatra(daca e acolo)Afroditei, care o pierde(contributia mea), apoi zanele o gasesc, "accidental"(contributia ta). Afrodita scapa datorita lui Thor, piatra e la noi si suntem happy. Cat despre posibilitatea ca piatra sa nu fie acolo...S-ar putea sa imi iau vreo doua peste cap...
Am zambit. Asteptam acceptul.

OOC: La reguli rpg ai zis ca postul tre sa aiba minim 3 randuri Neutral
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 8:27 pm

OOC: Da, dar uneori se mai incalca si chiar si eu. Dar niciodata sub 1 rand Smile Am spus asta pentru a descuraja pe cei care fac spam adica scriu 2-3 cuvinte si gata. Si am mai scris si o alta regula ca postatul in RPG se face la voia postatorului adica si power play si fara, cum se doreste Smile
power play = cand scrii in locul altor personaje.
In concluzie postezi foarte bine Smile nu am nimic de obiectat.

BIC:

Sigur, este cea mai buna idee. Hai sa o punem in aplicare. Spun eu zambind.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Nurulniat Lowdusk
MEMBRU
MEMBRU
Nurulniat Lowdusk


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 676
Kwan Kwan : 1702
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Spain

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 10:04 pm

Tocmai am intrat in mina si le observ pe fete
- Ce faceti aici?


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap AnimeElfGirl-1
Back to top Go down
http://anime-stars.forumagic.net
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 10:28 pm

-Salut, Nuru! Pai cautam Diamantul Sacru. Banuim ca e ascuns in stanca aceea. De atatea mii de ani s-o fi incrustat in piatra.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 10:19 pm

Exact atunci m-am intors eu, cu jumatatile goale ale rocii cenusii.
-Gol? facu Sanara dezamagita.
-Da, da. Cum sa nu! Era acolo. Afrodita o va "Pierde " curand in golful sirenelor.
-Uuuuu-Huuuuuu! exclama zana.
-L-am vazut. E urias. Ma ocup eu de suport?
-Aaaaa....
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 11:30 pm

-Aaaaaa, sigur, cu mare placere. Dar care este sansa ca zeii sa afle ca totul a fost planuit? Si daca vor afla ce se va intampla?


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Nurulniat Lowdusk
MEMBRU
MEMBRU
Nurulniat Lowdusk


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 676
Kwan Kwan : 1702
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Spain

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 3:36 pm

- Probabil se vor enerva. Spun si ma aproprii de ele.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap AnimeElfGirl-1
Back to top Go down
http://anime-stars.forumagic.net
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeTue Apr 13, 2010 7:42 pm

-De faaaapt,,,cred ca mi-o iau pe cocoasa de la tata...AUZI! "Chestie de principiu, orgoliu si mandrie"! Las` ca-i trece!
Back to top Go down
Nurulniat Lowdusk
MEMBRU
MEMBRU
Nurulniat Lowdusk


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 676
Kwan Kwan : 1702
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Spain

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 9:28 pm

O privesc fara nicio expresie:
- Atunci nu ar mai trebui sa cautati, ci pur si simplu sa o lasati balta.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap AnimeElfGirl-1
Back to top Go down
http://anime-stars.forumagic.net
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 9:34 pm

-M?hmg... Nu...Paaaai...
Si aparu Afrodita.
-Rezolvat! zambi ea.
Sanarei i se marira ochii.
-Da. Golful sirenelor. Lamuri Afrodita. E acolo.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 4:41 pm

-Hai sa mergem in golful sirenelor. Nu e prea departe de aici. Ne intoarcem, trecem granita acestui taram, intram in Fairytopia si mergem la marginea de est a Fairytopiei la Marea de Smarald, apoi ocolim un pic marea si ajungem la Golful Sirenelor.
Mie nu mi se pare prea departe. Fac 3 ore in zbor.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Nurulniat Lowdusk
MEMBRU
MEMBRU
Nurulniat Lowdusk


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 676
Kwan Kwan : 1702
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Spain

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 8:19 pm

- Mda.... sa mergem. Spun si ma indrept inspre iesire.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap AnimeElfGirl-1
Back to top Go down
http://anime-stars.forumagic.net
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32620
Kwan Kwan : 120016
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitimeThu May 13, 2010 9:06 am

Ma indrept si eu inspre iesire.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fiti atenti pe unde mergeti!
» Unde să mergi în vacanță în funcție de zodie
» O mica aventura
» Mica Publicitate
» O mica sugestie!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Niflheim-
Jump to: