Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Saphire Helena
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Sanara
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Pamella
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Sujata
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Paula Muscko
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 EmptyMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 I_back_catgMica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty 
Latest topics
» Propuneri
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:29 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:28 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:25 pm by Madalina

» condica de prezenta
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeToday at 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 7:17 pm

*

Vad ceva sclipind in apa Golfului. Cantecele sirenelor erau purtate de bataia vantului. Notele muzicale atat de stranii ar fi lasat inconstient si poate chiar ar fi ucis un om, insa doar ar fi ametit o zana, sau un elf. Cat despre un zeu...pai era ceva mai mult decat parfumurile cu miere de salcam ale mamei.

-Uite-l, am zis, aratandu-le fetelor piatra din apa. Ala e. Zeus mi-a povestit, da`, pardon bonsoir: merci beaucoup de calatorie si avec plaisir de ajutor, insa eu nu pot intra acolo, si magia mea e deocamdata prea slaba intr-un spatiu umed ca sa il pot ridica prin magie, la cat e de mare...Deci se duce una din voi.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 7:35 pm

-Ma duc eu. Spun eu intrand in apa dupa cristal.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 4:50 pm

- Samantah! latra Thor.
-Belea de mine.Ce-i!?
-Ala e cristalul, cumva?
-Da.
-Pai ia-l!
-Nu pot.
-CUM!?
-Ca sa te citez:"onoare si principiu". De fapt, mai mult onoare. Am promis.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 10:32 pm

Ma amuz la discutia dintre Sam si Thor.
-Ei bine, ce atinge o zana, ramane a zanelor. Spun eu atingand cristalul. Apoi torn pe el o picatura din potiunea micsorarii si apoi trec o sfoara prin el prin magie dupa care imi pun colierul proaspat facut la gat si imi iau zborul.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 2:03 pm

-Bravo, Sanara! ma trezesc eu.
-In numele marelui Zeus, STAI! urla Thor. Ce naiba, am fost dus de nas! De data asta....! Te fac SCRUM!
-Hei, hei. il tempera o voce blanda.
-Z-z-zeus? balmaji, incurcat, Thor.
-Uite cum e: Nu imi place sa vad ca omori zane in numele meu.
-Pai nu voiam s-o...s-o...
-Nu, dar voiai sa iei cristalul. iar Sanara zice bine. Ce e atins de o zana, ramane al zanelor. Pe veci. Exceptand situatia in care zana care a luat acel ceva moare inainte ca restul sa afle. Asa ca singura cale sa il iei ar fi ca Sanara sa isi piarda viata. De ce? Cristalul sta la fel de bine la ele ca si la noi.
-Bine, dar e o chestie de mandrie...! dadu sa argumenteze celalalt zeu.
-Nu. E orgoliu. Tu il ai din plin, dar nu e un motiv. Lasi cristalul la fata asta.
-Bine, Zeus, dar ne-au dus de nas! se tangui Thor.
-Am zis! incheie discutia Zeus.

OOC:Dupa punctul care marcheaza sfarsitul replicii cuiva, daca scrii in continuare, ca o precizare a dispozitiei sau al tonului folosit de personaj(sau, pur si simplu "Nu. ii retez eu elanul."), nu se scrie cu majuscula la inceput.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 9:08 pm

OOC: Scuze, nu am stiut. Probabil asta e de cand s-a modificat gramatica acum 1 an parca, asa-i?

On:

-Zeus are dreptate. Noi il putem pazi la fel de bine ca voi.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110


Last edited by Sanara on Tue Jul 06, 2010 2:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sam
MEMBRU
MEMBRU
Sam


Mesaje Mesaje : 55
Kwan Kwan : 185

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 7:12 am

-Sigur că are, draga mea. Ăsta e şi motivul pentru care am refuzat să te las, în cel mai fericit caz, fără aripi. Thor nu e chiar un zeu lipsit de bunsimţ, dar e orgolios şi îşi merită cu prisosinţă toate palmele pe care i le dă Afrodita. Ba încă ar fi fost bine dacă Afrodita ar mai fi fost şi octotpod.
Zeus rîse copios de pe urma comentariului meu, dar Thor rămase fără replică, fierbând, probabil, de furie, dar neputând să o arate, fiindcă era şi altcineva de faţă. Altfel m-aş fi pomenit cu o zdravănă durere de cap.

OOC: Acolo e "Zeus are dreptate..." sau "Thor, Zeus are dreptate..." dar nu "Zeus, are dreptate..." pentru că, dacă nu ţi-ai dat seama, pentru că, probabil, n-am fost clară, Zeus a zis că şi voi îl puteţi păzi.
(ŞTIU, TE-AI SĂTURAT DE MINE... Smile) )
BIC:

-Duceţi-vă, până îi explic eu lui Thor nişte serioase principii democratice.
Apoi, scoţăndu-şi capul dintre nori, Zeus îmi aruncă o monedă de aur.
-Mersi că m-ai scăpat de bătaia de cap a unri neînţelegeri cu Zânele.
Eu nu prea înţelegeam ce făcusem. Mă rog...Avea să îmi explice mai târziu. Pân'atunci, am decis să îl ascult şi să plec.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 3:18 pm

OOC: Scz, gresala mea, priveam si la tv cand postam si nu am observat gresala. Mi se mai duc degetele aiurea pe tastatura.

On: Plecasem pana ajunsesem granita cu Fairytopia.
https://2img.net/h/i239.photobucket.com/albums/ff100/Geo1000/Garderba/Fairytopia/cascada2.jpg


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 9:20 pm

Fiind plecata pana in Tara Soarelui pentru a lua acea bucata de lava acum m-am intors acasa.Am mers o bucata buna de drum pe jos pana m-am plictisit si m-am teleportat la granita Fairytopiei.Cand am ajuns acolo am fost surprinsa sa o vad pe Sanara.
-Buna Sanara pe unde ai fost de esti aici la granita?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:42 am

-Am fost in Nifleheim si apoi in Golful Sirenelor. Tu?


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:35 pm

-Eu am fost in Nifleheim pentru a lua putina lava pentru o noua potiune dar este ciudat ca nu ne-am intalnit acolo
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 4:29 pm

Poate ai ajuns acolo imediat dupa ce eu placasem spre Golful Sirenelor sau poate ca am fost in zone diferite. Nifleheim e un taram destul de mare, cam cat o metropola.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 6:24 pm

-Da cred ca am fost in zone diferite
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 1:07 am

-Pe mine nu ma afecteza acest taram fiindca unul din elementele mele este focul. A si uite ceva interesant spun eu si iau pozitia de drepti ca la armata, si rostesc o vraja soptita, si o mica explozie se auzi ca o petarda si devin o torta vie.
-In starea asta, ma pot amesteca cu focul.
Apoi focul se stinse, disparand, revenind la starea mea initiala, fara a avea nici macar o arsura cat de mica.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 10:44 am

-Si eu am elementul foc defapt toate cele 4 elemente pe care le poate avea o vrajitoare
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 11:47 am

-La fel si eu, tot 4 elemente am. Ne potrivim. Spun eu chicotind.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 11:52 am

-Da ne potrivim mai ales ca suntem egale ca putere
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 09, 2012 12:58 pm

Ii zambesc doar.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 8:27 pm

-Se vede de ce suntem prietene
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 10:52 am

-Da. Spun eu zambind.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 9:50 pm

-Si pe aici sunt cumva zei?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 8:45 am

-Da, sunt cativa.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 5:03 pm

-Sper sa nu fie vreun zeu pe care nu il suport,dar asta nu conteaza acum
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 7:41 pm

-Depinde. Multi zei vin pe aici.


Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 8:20 pm

-Daca o sa am ghinionul sa dau de vreun prost asta e
Back to top Go down
Sponsored content





Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap   Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mica si nestiutoare acolo unde lava isi face de cap
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fiti atenti pe unde mergeti!
» Unde să mergi în vacanță în funcție de zodie
» O mica aventura
» Mica Publicitate
» O mica sugestie!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Niflheim-
Jump to: