Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Cupidon in actiune  - Page 21 EmptyCupidon in actiune  - Page 21 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 21 Empty 
Sanara
Cupidon in actiune  - Page 21 EmptyCupidon in actiune  - Page 21 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 21 Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeToday at 1:00 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeYesterday at 11:47 pm by Sanara

» condica de prezenta
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeYesterday at 12:47 pm by Madalina

» Misiuni
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» Propuneri
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Cupidon in actiune

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AuthorMessage
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 2:02 am

Deschid usa si fug pe holul ei.Pana cand dau de de un tip ce se uita la mine,apoi tip spre el:
-Date din calea mea sau vei muri!!dar el nu imi zicea nimic.Apoi zambesc si spun:
-Hah.Va fi prea usor.apoi fug spre el avand in mana o sfera de energie care cand ajung spre el dispare si apare in spatele meu cu o sabie in mana punandumio la gat si tinanduma cu mainile la spate.Dar inca nu imi zicea nimic.Apoi ma enervez si ii spun:
-Lasama sau vei fi mort.dar inca nu imi zicea nimic.
-Tu ori esti surd ori esti prost!dar nu imi zicea nimic.Apoi ma taie putin la gat,curgandumi sange,iar el lingandumi sangele de la gat.Ma rosesc putin si ii spun rosie si nervoasa:
-Lasamaaaaa!!!!Kyaaaaaa!!!!!apoi reusesc sa ma eliberez si ma dau mai departe de el,apoi ii spun:
-Pentru asta nu te voi ierta!apoi in mana imi apare o sabie.Fug spre el si incercand sa il lovesc,dar el se apara prea bine.Apoi ne fiind atenta ma taie facandumi o rana la spate.Intorcanduma sa ma uit la spate era sa ma loveasca cu sabia drept in fata dar apare un alt tip blocandul sa ma loveasca,si imi zice:
-Il tin eu ocupat,tu dute!!apoi fug pe coridor gandinduma cine o fi fost tipul.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 8:43 am

Usile templului se bloca. Apoi se auzi o voce groasa venita parca de nicaieri si de peste tot, o voce cu ecou:
-HA HA HA! V-am asteptat. Voi veti fi momeala. De fapt eu astept pe cineva mai important decat voi. Sunt sigur ca va veni sa va salveze si atunci o voi invinge. Eu sunt Marele si Puternicul vrajitor Maltazar, insa nu incercati sa ma gasiti. Sunt nicaieri si totusi peste tot. Adevarata mea locatie nu o veti putea gasi. Daca veti incerca, templu e plin de capcane. Spuneti-mi unde e Sanara si una dintre voi va fi eliberata.


Cupidon in actiune  - Page 21 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 10:13 am

-La mama d***u unde vei fi si tu cand te voi gasi si daca crezi ca iti voi spune unde este Sanara esti dus cu pluta
Fac o vraja si ajung la suprafata de unde am si cazut in groapa.
Incep sa alerg pe coridoare cand vad un tip ciudat care il ataca pe Ashi.Pentru a nu ma vedea tipul ciudat o scot usor pe Excalibur si ma duc silentios in spatele lui.El tocmai se pregatea sa ii dea o lovitura finala lui Ashi cand eu ii infing sabia in spate si ii dau un picior de se duce cu capul intr-un zid si moare acolo.
O scot pe Excalibur din acel cadavru si o sterg de sangele ala murdar cu o carpa speciala.
-Mersi ca m-ai ajutat cu tipul ala Criss
-Tu ce cauti aici Ashi?
-Conducatorul a venit aici si l-am urmarit,dar cand ma plimbam pe aceste coridoare am vazut o fata ca se lupta cu acest tip si apropo stie sa se lupte fata aia
-Aia este Xinta,stii unde s-a dus?
-Banuiam eu ca ea este si sa dus pe coridorul ala
-Mersi pentru informatie si ai grija
Am inceput sa fug pe coridorul ala in cautarea Xintei
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 11:06 am

Vin si eu in cautarea lui Cristina si a lui Xinta. Nu eram singura ci impreuna cu alte 6 zane.
-Cristina, iti prezint echipa Cele 7 Gardiene ale Utopiei: Stella, gardiana luminii, Flora, gardiana pamantului, Bloom, gardiana focului, Layla, Gardiana apei, Musa, gardiana sunetului si a muzicii, Techna, gardiana tehnologiei si eu, Sanara, Gardiana celor 4 elemente primordiale.
Noi suntem 7 impreuna cu matusile si sora mea am fi 10 si impreuna cu tine si Xinta am fi 12. Impreuna cu matusa ta, Cristina, suntem 13, un numar magic, de care maltazar ar trebui sa se teama. Ii spun eu Cristinei.
-Nu stiu daca putem face vraja convergentei fiindca nu suntem rude, dar matusa josephine a descoperit vraja care ar actiona la fel de puternic daca e facuta in 13 persoane cu puteri magice.
Este vorba de un ritual in care noi 13, ar trebui sa ne asezam in forma de stea si vom folosi o floare rara intr-un cazan de potiuni. Trebuie sa gasim Floarea Stea cu 13 petale. Florile stea au de obicei 5 sau 7 petale, dar sunt si unele foarte rare cu 13 petale.
Ei bine, se ia un cazan de apa, se toarna 7 astfel de flori cu cate 13 petale, se incaneaza o vraja, in timp ce cazanul e la mijloc si noi suntem asezate in formatiune. Si cand potiunea capata aspect galben-verzui, e gata. Ea se toarna in sticlute care le vom purta toate 13 la gat. Si apoi il prindem pe maltazar la mijloc, noi gasindu-ne locuri strategice ascunse, incat sa fim in formatie. Rostim apoi incantatia invers de 7 ori, invers va fi dificil ca trebuie invers litera cu litera. Va fi greu sa pronuntam cuvintele invers si propoziatia inversa, simultan. Uite iti dau un exemplu ca sa stii, sa luam cea mai simpla propozitie: "Angela are mere" ar trebui rostita cam asa: "Erem era alegna" Asta ca sa iti dai seama cum ar trebui rostita o propozitie din cadrul vrajii.
Ei bine rostind corect invers de ori vraja, din sticlutele noastre de la gat, potiunea din lichida, va deveni gazoasa, va iesi din sticle si se va indrepta impotriva lui Maltazar, si ii va intra in corp, distrugandu-l rapid.


Cupidon in actiune  - Page 21 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 12:58 pm

-Am inteles,dar acum trebuie sa o gasim pe Xinta si am alfat de la Ashi ca,conducatorul demonilor ar cam avea planuri cu Maltazar
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 6:27 pm

Fug pe coridor pana ajung intr-o camera mare care avea in loc de bec un fel de nucleu colorat.
-Cred ca asta nu face un lucru bun stand si levitand acolo.apoi in spatele meu apar un minotaur si un urias.
-Hah,ori cum ma plictiseam.Deci hai sa ne jucam!apoi alerg spre minotaur neavad nici o arma in mana.Ma luptam cu el fiindumi placere sal lovesc.Cand termin cu el ma duc spre urias si incep sal bat.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 9:08 pm

Alerg impreuna cu Sanara si acele zane pe coridoarele acestui templu in cautarea Xintei.
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 9:17 pm

Ma luptam cu uriasul si incercam sa nu fiu zdrobita.Apoi cand incerc sa ma feresc ma ia in mana si ma strange tare in pumn.Cateva secunde stau acolo,pana ma enervez si incerc sa scap din pumnul lui.Ochii mi se facusera galbeni si imi crescusera colti ca cei ai vampirilor,parul avea suvite rosii si aveam unghiile mai mari si mai ascutite.Apoi ma eliberez din pumnul lui si sar in aer facand o sfera de foc si aruncando spre el.Apoi acesta cade iar eu ma pun pe pieptul lui si imi infig mana in dreptul inimii lui,ajungand la aceasta si despicando inauntrul urasilui ucigandul.Apoi imi scot mana din el si imi revin la normal.Aveam mana plina de sange,iar peste cateva secunde cad in genunchi cam slabita de energie.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 9:26 pm

-Nu ar fi trebuit sa iti consumi atata energie. Trebuia sa ne lasi pe noi. Noi nu am putut actiona din cauza ca te-am fi ranit si pe tine, tu fiind langa el. Spuse una din zane.


Cupidon in actiune  - Page 21 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 9:29 pm

-Heh,asta e o nimica toata fata de ce am reusit sa ucid pana acum.spun eu zambind.
-Ati dat cumva de vre un tip pe coridor care se lupta cu un altul?Stiti cine era?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 10:49 am

-Am dat eu de el si tipul care incerca sa te omoare este deja mort datorita mie
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 1:30 pm

-M..Mersi.apoi cad la pamant din cauza ca ma fortasem prea mult.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 3:15 pm

-Asta patesti cand iti folosesti puterile pana peste limita
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 4:44 pm

Ma ridic in picioare si incerc sa merg,dar peste cativa pasi cand jos.Apoi imi deschid aripile si incerc sa merg.
-Deci,hai sa..iesim de aici.Si cin..cine era tipul ce s..se bagase in fata mea...cand ma luptam cu ciudatul ala?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 8:09 pm

-Era Ashi care venise aici din alta cauza care are legatura cu conducatorul demonilor
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 8:36 pm

-Deci asa arat..arata.apoi imi inchid aripile si spun:
-Deci..hai sa il a..ajutam.Ai vrut... sa ma duc in lum..lumea demonilor sa vad ce...se intampla.Acum am ocazia.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 10:12 pm

-Mai intai trebuie sa ne asiguram ca tu esti bine Xinta
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 10:16 pm

-Nu!Acum trebuie a mergem sal ajutam!Mia salvat viata,iar acum vreau sal ajut.Eu sunt inregula.Hiadeti sa mergem.spun eu apoi ma indrept spre usa clatinaduma.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 10:22 pm

-Xinta nu ma face sa te leg ca sa nu pleci si stai linistita individul ala l-am omorat eu si Ashi e baiat mare,se poate descurca si singur
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeTue Apr 10, 2012 11:10 pm

-Nu de tipul ala mie mie,ci de ajutorul acordat de Ashi!Nu sunt o fetita,sunt o luptatoare!Sunt gardiana lui Mantrus,fecioara floare si purtatoarea cercului infernului!!!Nu sunt oricine,si vreau sa dovedesc asta!!Deci ori vi cu mine,ori stai aici.In plus,tu miai cerut ajutorul sa merg in lumea demonilor.apoi fug pe coridor in speranta ca voi da de Ashi.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 10:32 am

-Macar asteaptama si pe mine ca singura nu il vei gasi niciodata pe Ashi,spun in timp ce alerg dupa Xinta
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 10:57 am

-Bine,vino.Oricum mas fi pierdut pe aici.apoi alergam noi pe hol si dam de un demon.
-Lasal in seama mea Cristina.apoi apar in spatele lui imfigandumi mana prin pieptul lui.Apoi o scot iar demonul cade.
-Acum hai sa mergem.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 11:17 am

-A fost mult prea usor,spun in timp ce alerg pe coridor
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 11:23 am

-Stiu,locul asta imi pare din ce in ce mai dubios.Stai putin!spun eu si ma opresc.
-De ce ne da locul asta numai incercari usoare?De exemplu uriasul ala ar fi trebuit sa ma zdrobeasca.Dar el in schimb ma tinut in pumn.Iar minotaurul ala ar fi trebuit sa lupte.Iar tipul de mai devreme...bine acolo nu am nicio explicatie.Dar pare mult prea usor.Mia venit o idee,cand dam de un demon,capcaun,urias,minotaur si altele,nu vom lupta cu ei,in schimb vom trece pe langa ei,sa vedem ce ne fac.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 11:33 am

-Buna idee,asa vom afla de ce e atat de usor
Back to top Go down
Sponsored content





Cupidon in actiune  - Page 21 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 21 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cupidon in actiune
Back to top 
Page 21 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» O printesa in actiune

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Olimp-
Jump to: