Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Cupidon in actiune  - Page 22 EmptyCupidon in actiune  - Page 22 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 22 Empty 
Sanara
Cupidon in actiune  - Page 22 EmptyCupidon in actiune  - Page 22 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 22 Empty 
Sujata
Cupidon in actiune  - Page 22 EmptyCupidon in actiune  - Page 22 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 22 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Cupidon in actiune

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AuthorMessage
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 11:53 am

Era sa ma loveasca o sabie,iar din senin in mana imi apare un toiag lung dintr-un fier ce ma cam curenta.Dar il luasem in mana si ma feresc cu el.Sabia venise de la un alt tip,asa ca in timp ce incercams a nu ma loveasca sabia ii trag un picior in fata aruncandul mai in fata.
-Cristina,te rog lasamil mie,ca oricum ma plictiseam.Fi atenta!ca din spatele ei venise un altul.
-Acum avem pe cap fiecare cate unul.apoi incep sa ma lupt deabinelea trecandumi prin cap sal storc de energie,asa ca apar in spatele lui muscandul de gat,dar nimic.Parca nici nu era acolo.
-Cristina,tipii astia sunt ciudati.apoi imfig toiagul in cel cu care ma luptam si spun:
-Si asta a fost prea usor.cand din spatele meu apare el imfigandumi sabia in spate.Eu cad in genunchi,ne mai putand respira,apoi ma ridic in picioare ca si cum nimic nu s-ar fi intapalt si ii spun tipului:
-Tu macar sti ca esti varza?Puteai sa ma omori dandumi mai multe lovituri dar tu ai incercat doar una.Trebuia sa iti dai seama ca eu nu mor asa repede.apoi dispar din fata lui si apar tocmai in spatele lui,iar cand el se uita in spate eu eram in fata lui strangandul de gat.Apoi il las lat jos s ca sa fiu sigura ca e mort ii mai trag un picior sub centura.Rana inca era acolo si inca ma durea foarte tare.
-Cristina,te riog ceva.Ceva nebunesc.Te rog sa nu ma vindeci.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 12:07 pm

Eu inca ma luptam ca sa zic asa cu acel tip.Tipul dadea in mine cu o sabie si eu ma tot feream de el.
-Doar atat poti?M-am luptat cu unul care era atat de rapid incat intr-o secunda mi-a facut rani pe tot corpul,dar vad ca tu esti foarte slab.
Tipul a inceput sa dea mai repede cu aceea sabie pentru a ma nimeni,dar eu ma feream din in ce in ce mai mult si dupa cateva minute tipul obosi.Ii dau un picior in burta si el se duce intr-un zid dezintegrandu-se.
-Asta a fost mai usor decat am crezut,nici macar nu a trebuit sa o folosesc pe Excalibur
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 12:15 pm

-Hai sa plecam mai departe.spun eu si fug in fata uitanduma sa vad daca e cineva.Apoi din lateral vine i sulita ce era gata sa ma loveasca drept in fata,dar ca sa ma feresc fac podul din picioare,duranduma foarte tare la spate,unde aveam rana.Apoi ma ridic si ii spun Cristiei:
-Dupe cum am zis...hai sa..merge.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 12:33 pm

-Mai intai vreau sa scrii o scrisoare in care sa zici ca tu ai vrut sa nu te vindec si nu o sa fie vina mea daca tu vei pati ceva sa doamne fereste vei muri pentru ca daca mori sau patesti ceva Kail ma omoara pe mine fara sa tina cont ca sunt sorsa,atat de mult te iubeste
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 12:49 pm

-Fi fara griji,nu mor eu dintr-o zgarietura.apoi ii zambesc si fug in fata.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 1:02 pm

-Pentru orice eventualitate sper doar sa nu fi ranita grav ca dupa o patesc,spun in timp ce alerg dupa Xinta
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 1:16 pm

-Nu o sa pat..nu mai apuc sa spun nimic ca din fata noastra vine o sageata din gheata.
-Cristina,fi atenta!dar inainte sa tip la ea ma bag in fata ei ca sa nu o loveasca sageata si aceasta intra in mine.Dupe cateva secunde de stat cu sageata in mine se topeste.
-H..ai sa mergem.spun eu avand sange la gura.Si merg inaintea ei,iar in fata ne pomenim cu o yuki onna.
-Dispari din fata mea!tip eu tare catre ea.Cred ca se auzise in tot templul.Apoi din mainile mele ieseau flacari ce le aruncam catre ea.Aceasta disparand fara urma.
-Haide,acum cred ca mam facut auzita peste tot.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 11, 2012 6:19 pm

-Cred ca asta e cea mai buna modalitate sa mori si in plus eu m-am plictisit de moarte,mai lasa-ma si pe mine sa ma lupt ca nu mor,doar sunt nemuritoare
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 3:47 pm

-Da,dar mie mi se pare distractiv sa ma joc cu pericolul,si pe langa tine eu sunt muritoare.Deci pot muri in orice secunda,asa ca lasama sa ma joc cu "jucaria" asta pana nu mai pot.Dupe cum am zis,imi place riscul.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeSun Apr 15, 2012 9:43 pm

-Vad ca vrei sa ne intalnim pe lumea cealalta,dar si cu Kail
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 1:59 pm

-Hah,slabe sanse sa mor doar din atat. Very Happy
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 2:14 pm

-Partea buna e ca daca mor am ocazia sa il vad pe Thor plangand,spun eu zambind
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 2:42 pm

-Nu te gandi la moarte,ca nu o sa mori.Eu spre deosebire de tine am acum ocazia sa mor.Hei,mia venit o idee.Ca tot am ranile astea,cear fi sai pacalim pe Thor si Kail ca am murit.Vreau sai vad reactia lui Kail.Dar vom face asta dupe ce iesim de aici.spre Cristina vine o katana,dar cand sa o atinga prind katana in mana stanga,iar din palma imi curgea sange.Apoi din fata noastra din spre noi un samurai.Ma uit plictisita la Cristina si ii zic:
-Sti ce,m-am cam plictisit de astia asa slabi.Chiar nu exista o provocare mai mare in tot templul asta?!dar cand termin la spatele meu apare samuraiul si imi pune sabia la gat tinunduma cu mainile la spate.
-Sti ce Cristina,dupe cum spuneam,m-am plictisit de astia asa slabi.apoi dispar din fata samuraiului,aparand in spatele lui si spunandui indreptanduma incet spre el:
-Tiai ales persoana gresita de care sa te iei.spun eu zambind "malefic" spre el.Dar peste cateva secunde vine spre mine incercand sa imfiga katana in mine.Dar cand sa ajunga la mine ma reped eu spre el si imi infig mana in el,omorandul.
-Hah,alt tip slab.Sa mergem.spun eu cu pete de sange pe fata si cu mainile pline de sange.
-Hei,am uitat sa te intreb,pe unde a luato Ashi?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 6:33 pm

-Pe coridorul din dreapta si daca ne grabim vom da de el
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 11:59 pm

-Asa te vreau!Hai,mai e putin de mers.apoi fug pe coridorul din dreapta in speranta de a da de el.Dar in timp ce fugeam in cale ne apare tipul de mai devreme,ce fusese ucis de Cristina,cel cu care ma luptasem eu.
-D..dar,ce..?Las-o balta,adineauri nu team ranit fiindca nu aveam chef,dar acum e pe bune!apoi incep sa il atac si sa incerc sal iau la bataie dar se ferea prea bine.
-Asa deci...esti unul dintraia care se feresc bine.Vrei sa iti arat ca o sa te ucid?dar tot nu zicea nimic,asa ca ma enervez si arunc cu o sfera de foc spre el.Dar nu reusesc decat sa il ard putin la mana.Dar peste cateva secunde apare in spatele meu,punandumi sabia la gat si facndumi putin sange la gat,iar apoi incepand iar sal linga.Dar in loc sa tip inep sa zambesc putin rusinata,apoi sangele meu se facuse flacari si il arse la gura.
-Nu tea invatat mama ta sa nu te joci cu fetele de foc?apoi ma duc spre el tragandui un picior in fata cazand jos.Ma duc la el si ii pun piciorul pe mana,apoi ii spun:
-Te las in viata doar pentru ca stiu ce inseamna mila,si daca vrei chiar atat de mult sa imi gusti sangele...poftim!!spun eu luandui sabia si tainduma putin la gat,iar sangele meu cazuse pe fata lui.apoi ii spun Cristinei:
-Hai sa plecam,poate o sa mai gasim pe cine pe care sal caftim.spun eu uitanduma spre tip.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 10:38 am

-Sigur vom gasi destul de multi tipi pe care sa ii caftesti,templul asta e plin de incepatori in afara de tipul ala care chiar e bun la lupta
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 1:10 pm

-Mdea...hai sa recunosc,se descurca bine in lupta.Dar nu uita,eu inving si o armata.Deci haide!Sa mergem!si alergam noi ce alergam pana cand intram intr-o camera mare,unde peretii erau plini de trandafiri rosii,cu tot cu spini.Dar cand sa pasesc inauntru ma "corentez" si cad in genunchi tipand de durere.Apoi ma ridic de jos si ma indreptam spre Cristina care putuse intra in acea imensa camera.
-Daca ma intrebi ce s-a intamplat,a fost din cauza trandafirilor,sunt extrem de "alergica" la ei.Deci,acum ce facem?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 5:45 pm

-Singura cale ar fi sa scapam de toti acesti trandafiri
Imi scot colierul de la gat si ma uit putin la el
-Distruge toti trandafirii astia si ce ramane din ei fa sa dispara
Colierul este invaluit de o lumina alba si pe marginile lui apar zimti foarte ascutiti.El incepe sa taie trandafirii unul dupa altul si ce ramane din ei ii face sa dispara.
Colierul vine la loc in mana mea si se dezactiveaza
-Asta e avantajul cand ai un colier vrajit si cu persoanalitate
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 8:48 pm

-Ce super e colierul tau.Dar,ce camera e asta?apoi in spatele nostru apare un barbat,dragut,cu parul castaniu si ochii la fel,care ne spune:
-E camera facuta special pentru cei ca tine,Xinta.apoi ma intorc si cand il vad aveam ochii inlacrimati si abia mai puteam vorbi.Ma apropii incet de el si ii spuneam:
-T..tata?apoi isi deschide bratele larg si fug spre el imbratisandul si el pe mine.
-Cum ai..scapat de inchisoarea de trandafiri a matusii?Mia fost dor de tine,tata.apoi imi dau lacrimile si il strang din ce in ce mai tare in brate.Apoi ma mangaie pe cap si imi spune:
-Nu a fost usor sa sti,matusa ta e foarte puternica si a avut multe obstacole in care sa ma puna.
-Dar cum ai ajuns aici?
-A pus niste grazi sa ma urmareasca de pe Trextarot pana aici pe Utopia.
-Dar unde sunt garzile?apoi in spatele nostru se auzeau foarte multi pasi,il dau pe tata la o parte si ii spun:
-Lasai in seama mea.Nu vor mai scapa cu viata.apoi se uita catre mine vrand sa spuna ceva,dar inainte de a scoate si un cuvant ii spun:
-Te rog,tati.apoi da din cap semna ca ma lasa.Apar si garzile,unul dintre ei imi spune:
-Date la o parte,daca nu o sa te ranim.
-O vaii..sunt garzile lui Emmily,ce frica imi e.apoi merg spre ei cu pasi inceti iar ei ma tot atacau dar eu ii lasam lati pe toti.Dupe ce termin cu ei,ma intorc spre tata si ii spun:
-Mia fost dor de tine.apoi el se uita putin la mine si imi zice:
-Cum ai ajuns asa de mare?
-Paiii...acum mai fi gasit la varsta de 12 ani,dar printr-o "vraja" m-am facut de 17 ani.
-Dar ces cu toate ranile astea pe tine,si cu atata sange?Pe cine ai mai ucis?
-Pai tati..e o poveste lunga.Cristina,acesta e tatal meu,Cetalin.Tata,ea e Cristina,o foarte foarte buna prietena de a mea.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 11:40 pm

-Incantata de cunostinta domnule,spun eu politicos
Langa mine apare acel ninja care am crezut ca l-am omorat.
-Xinta de data asta lasami-l mie,am eu grija de el
O scot pe Excalibur si incep sa il atac pe acel ninja,dar se ferea asa ca am incetat atacul si am incercat sa imi pastrez fortele.
El incerca sa ma loveasca cu o sabie,dar sabia trece la un mlm de fata mea fara sa ma atinga.
-Bine asta a fost aproape
Continui sa ma feresc de el si sa il atac,dar tipul reuseste sa ma taie adanc la bratul stang.
-Firar,esti bun,va trebui sa imi folosesc puterile de gardian
O iau pe Excalibur si ma tai exact pe semnul cu acel soare.O lumina alba ma invaluie si arul si ochii mei se faci albi ca lumina.
Incep sa il atac cu puterile si abilitatile mele si intr-un final reusesc sa il inving,dar el reusind sa imi faca destul de multe rani.
-Acum esti mort,spun in timp ce o iau pe Excalibur si i-o infig drept in inima
Tipul moare pe loc si puterile mele de gardian se dezactiveaza eu revenind la infatisarea mea.
Langa mine apar asa cum ma asteptam Kail si Thor.
-Cristina ce ai patit de esti atat de ranita?ma intreaba ingrijorat Thor
-M-am luptat cu un ninja care era chiar bun la lupta
Kail cand o vede pe Xinta atat de ranita se intoarce suparat catre mine si ma trage catre un colt al camerei.
-De ce Xinta e atat de ranita?
-Pentru ca s-a lupta cu mai multi ninja
-Si tu de ce nu ai ajutat-o sau macar vindecat-o?
-Pentru ca nu a vrut ea sa o ajut si nici sa o vindec
-Da sigur asta spui tu
-Daca nu ma crezi Kail e treaba ta,eu am plecat de aici
Ma duc la trupul tipului aluia care zacea mort pe jos si o iau pe Excalibur.
-Adio pentr totdeauna,spun eu iesind in fuga din aceea camera plangand fara ca cineva sa isi dea seama,asta crezand eu
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeThu Apr 19, 2012 11:53 pm

Ma duc catre Kail si ii trag o palma peste fata,apoi dupe cateva secunde ii spun suparata:
-Poate ca suntem noi impreuna,dar nu ma pune mai presus de sora ta.Trebuia sa sti ca sunt nebuna depe pericol,si ca nu mor usor.Eu am fost cea ce ia cerut sa nu ma vindece,pentru ca stiam ca nu mor,si nu vroiam sa ii epuizez energia pe o zgarietura.apoi incep sa rad si ii spun:
-Plus ca vroiam sa iti joc o farsa,si nu miar fi iesit fara a fi putn zgariata.apoi il sarut pe obraz si ii spun zambind:
-Data viitoare nu te mai gandi ca[,]Cristina minte,pentru ca ea spune adevarul.apoi fug spre iesirea din acea incapere si ii spun lui Kail:
-Pana ma intorc cu[,]Cristina fa cunostinta cu tata!apoi pana sa ajung spre iesire dispar si apar in fata Cristinei spunandui:
-Unde crezi ca pleci domnisoara?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeFri Apr 20, 2012 11:55 am

-Undeva departe de acest templu blestemat,spun eu in timp ce ma teleportez de acolo intr-o pestera ciudata pe care eu nu o cunosc
Incerc sa ies de acolo,dar observ ca nu pot,iar cand incerc sa ma teleportez observ ca este pusa o protectie magica.
Cred ca cineva mi-a deviat directia teleportarii si m-a trimis aici intentionat
Simt cum o groaza de flori cad in jurul meu si pe mine si vad ca acele flori sunt defapt trandafiri negrii.
O nu acum din cauza trandafirilor mi-am pierdut puterile
Datorita acestor trandafiri eu imi pierd puterile de gardian al lumii si al luminii plus puterile mele de vrajitoare.
Cand ma uit mai atent prin pestera imi dau seama ca era plina de trandafiri negri.
In fata mea apare un tip misterios,iar cand isi arata fata imi dau seama ca este chiar Ren.
-Ne intalnim din nou Cristina,dar de data asta vei muri
Haide Cristina ai fost antrenata pentru asemenea situatii,te vei descurca imi spune Aki
Ren vine cu o sabie si incerca sa ma loveasca,dar eu ii barez lovitura cu Excalibur.El incerca sa ma loveasca cu sabia si eu ma tot feream,dar din cauza ca nu mai am puterile nu ma mai feream atat de repede si Ren imi facuse tot felul de rani si pentru ca sabia aceea era vrajita acele rani ma dureau foarte tare.
Ren tot incerca sa ma omoare,dar eu ma feream mereu chiar daca eram constienta ca nu pot face asta la nesfarsit.
-Nu are rost sa te mai feresti atat ca tot vei muri,spune Ren
-Mai bine mor de mana mea decat de mana ta
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeFri Apr 20, 2012 2:26 pm

Apar in fata lui Kail,Thor si a tatei,apoi le spun ingrijorata:
-Cristina s-a teleportat de aici,dar nu mia spus unde.A spus doar ca pleaca undeva departe.Stiu cum o pot gasi,dar am nevoie de ajutorul vostru.apoi pe jos trasez cu pumnalul meu un cerc magic,apoi tot ce el ma zgarii putin la mana cat sa imi pice o picatura de sange in mijloc,unde trebuia eu sa stau.Apoi ii pun pe cei trei in niste locuri ale cercului magic si le spun sa isi indrepta mainile spremine pentru ami da puterile lor.Ma asez in mijlocul cercului,unde am pus picatura de sange,apoi stau si eu acolo si rostesc:
-Tasnachaham geriard temtom gum!apoi tip spre cei trei:
-Acum!Concentrativa si datimi puterile pentru a o gasi pe Cristina.apoi tata se uita ingrijorat la mine si imi zice:
-Xinta,ce vrei sa faci?!apoi imi indrept capul spre el si ii spun:
-Ce mai invatat tu,tati.apoi imi iau capul de la el si inchid ochii.Departez mainile de corp putin si spun:
-Xiant dum!apoi de jur imprejurul meu se face vant,ca un feld e tornada,dar foarte mica.Apoi pe corp imi apar semnele lui Kaede.Apar langa Cristina,dar aratam ca si cum as fi fost un fel de fantoma,de vazut ma vedeam,dar aratam ca un spirit,ca o holograma.Apoi o vad ca se lupta cu Ren,in mana imi apare un toiag de fier lung,cu care incep sa ma lupt cu Ren,si ii spun Cristinei cambind:
-Mai ziceai de mine ca intru in belele si ca nu te las sa te lupti,acum ai avut ocazia,pana cand tiam furato eu.apoi ma uit spre Ren si ii spun:
-Mia fost dor de tine Ren,atat de mult ca ma plictiseam ca nu mai aveam adversar pe masura.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeFri Apr 20, 2012 7:02 pm

Simt cum cineva imi pune mana la gura si ma trage undeva intr-o camera intunecata.Cand ma uit la acel tip observ cu uimire ca era chiar Ren.Imi da drumul la gura si se uita la mine.
-Dar cum de esti aici si nu acolo?intreb eu aratand spre locul unde era Xinta
-Acela este doar un ninja de-al meu care are infatisarea mea si este aproape la fel de bun ca si mine
-Atunci ce vrei sa ma omori tu cu mana ta?
-Pai cam asta ar fi ceea ce vreau eu ca planul meu sa fie dus la sfarsit
-Sti ce omoarama ca si asa dupa cum vezi am destule rani si nici nu mai am de ce sa mai lupt,dar vreau doar un lucru
-Ce?
-O ultima lovitura la bratul stang pentru ca numai acolo nu am nicio rana
Ren ma loveste cu sabia in bratul stang facandu-mi o rana destul de urata.
-Acum poti sa ma omori,spun eu
Ren se intoarce cu spatele la mine si da sa plece
-Stai nu ziceai ca vrei sa ma omori?
-Ba da,dar intr-o lupta dreapta nu asa si te asigur ca data viitoare vei avea puteri egale cu ale mele ca lupta sa fie dreapta si egala,spune el in timp ce dispare.
Ies din aceea camera si ajung la Xinta care se lupta cu tipul ala
-Xinta nu te mai obosi ca ala nu e Ren,e doar un ninja care are putere si arata ca el.Ren tocmai a plecat acum o secunda
Simt cum ma ia o durere groaznica de cap
-Firar trandafirii sa ii fie ca acum ma doare si capul
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitimeFri Apr 20, 2012 8:25 pm

-Ce?!apoi las toiagul in jos si ma uit spre el nervoasa spunandui:
-Deci pana acum vroiai sa ma duci de nas,ha?Vrei sa iti arat ca vei muri?apoi imi infig mana in el si o scot spunandui:
-Alta data sa nu ma mai pacaleasca Ren ala,ca si asa am batut destui slabanogi.apoi ma duc spre Cristina si ii spun:
-Esti bine?
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
Sponsored content





Cupidon in actiune  - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 22 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cupidon in actiune
Back to top 
Page 22 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» O printesa in actiune

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Olimp-
Jump to: