Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Noi cunostinte...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:27 pm

Pentru o clipa privirea ii cazu in decolteul ei, asa ca-si scutura repede sperand ca ea nu observase.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:31 pm

Am observat directia privirii lui si am ras usor. Mi-am trecut o mana prin parul lung, dupa care am inceput sa imi scot ghetele.
- Sa inteleg ca iti place ceea ce vezi, Osbourne? l-am intrebat jucaus.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:32 pm

Isi trecu lasciv varful limbii printre buzele sale palide.
- Evident! raspunse apoi.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:38 pm

Am chicotit din nou si m-am intors cu spatele la el, obrajii inrosindumi-se din nou. Mi-am scos ghetele si le-am aruncat pe pamantul rece.
- Foarte bine, am soptit, incepand sa imi dau si blugii jos.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:39 pm

Priveste cu interes cum picioarele ei raman dezgolite bucurandu-se sa-i vada textura pielii. Ar fi vrut s-o atinga, dar se abtinu, nu voia sa para un pervers.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:43 pm

Pielea mea inuman de alba stralucea in lumina lunii. Mi-am aruncat si blugii pe nisip, dupa care m-am intors foarte putin, cat sa ii zambesc cu subinteles.
- Te astept, am spus cu o voce fermecatoare, dupa care m-am aruncat in apele intunecata si fara fund ale lacului.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:50 pm

Harry isi desfacu imediat cureaua scapand de blugi si se arunca si el in apa, venind imediat langa ea si zambindu-i fermecator.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:57 pm

Ivana ii zambi inapoi. Nici nu ii mai pasa ce facea in noaptea aceea, caci era sigura ca odata cu zorii zilei, el avea sa dispara si ea nu avea sa il mai vada vreodata.
- Bring it on, zise ea cu un ranjet, jucandu-se intentionat cu breteaua roz a sutienului.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:00 pm

Isi trecu usor mana mare prin parul ei moale, in timp ce-si lipi buzele de lobul ei, coborind usor pe gatul acesteia. Putea sa auda cum circula sangele in venele ei...
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:05 pm

Inima mea batea mai tare decat oricand, gata sa imi sparga pieptul. Pe sub apa inghetata, mainile mele sau oprit pe talia lui. Mi-am lasat capul usor intr-o parte, pentru ca el sa aiba acces mai bun. Avea sa fie o noapte cel putin interesanta.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:11 pm

Isi trece usor buzele inghetate pe gatul ei parfumat, atingand din cand in cand pielea ei catifelata cu varful limbii.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:13 pm

M-am topit complet in bratele lui. Parca restul hainelor, oricum aproape inexistente, ma strangeau si ma sufocau. Mainile mele i-au parasit pielea inghetata doar pentru un moment, cat mi-am desfacut singura sutienul.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:17 pm

Lasa sutienul ei sa alunece in apa, dandu-l cu o mana laoparte in timp ce cobori mai jos cu saruturile fierbinti.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:18 pm

Am tras aer in piept si mi-am arcuit spatele in fata sarutarilor lui fierbinti. Mainile mele ude au inceput sa se joace prin parul sa negru, lasandu-ma prada pasiunii, macar pentru cateva momente.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:22 pm

Ajunge cu buzele pe bustul fetei in timp ce cu o mana prinde unul din picioarele ei si il duce dupa braul sau.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:26 pm

Am tras aer in piept si am gemut atat de slab, incat aproape ca nu m-am auzit nici eu. L-am lasat sa faca cu corpul meu tot ceea ce voia. De ce sa nu ma simt si eu bine, pentru o noapte, cu un strain? Aveam eternitatea in fata mea, trebuia sa se intample si asta.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:28 pm

Ii mangaie usor piciorul cu degetele inghetate si lungi sarutand-o cu aceeasi ardoare.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:35 pm

L-am lasat sa imi sarute trupul, dupa care i-am apucat usor barbia si i-am adus chipul la nivelul meu. I-am prins buzele inghetate intr-o sarutare patimasa, o mana plimbandu-se pe pieptul sau gol, iar cealalta ramanand in parul lui superb.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:40 pm

Ii raspunde cu patos sarutului plimbandu-si mainile pe trupul ei aproape gol.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:43 pm

Una din maini imi cazu in jos pe trupul lui, ajungand pana la boxeri. Degetele mele au inceput sa se joace si sa il tachineze usor, in timp ce eu am zambit in sarut.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:48 pm

Tresari usor si o data cu el si "jucaria" sa. Ranji in sinea lui continuand s-o sarute incercand s-o dezbrace de tot.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:55 pm

Am realizat care erau gandurile lui si am rupt sarutul foarte putin.
- Nerabdator, sau mi se pare mie? am intrebat cu un ranjet, lipindu-mi sanii de pieptul sau puternic.


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 4:59 pm

- Daca vrei...ma opresc, ii sopti avand respiratia intretaiata, inghitind in sec cand simtii sanii acesteia presandu-se de pieptul lui.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 5:03 pm

Am ranjit si l-am privit in ochi pentru o secunda, dupa care l-am sarutat din nou, semnalandu-i ca nu trebuia sa se opreasca. Eram singuri, in lac, sub lumina lunii pline. Atat de multe se puteau intampla...


Noi cunostinte... - Page 5 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 5:07 pm

Scapa in cele din urma de ultimul ei articol de imbracaminte caci nu parea ca ea s-ar opune, sarutand-o cu patos in timp ce o mana a sa aluneca pe pieptul acesteia.
Back to top Go down
Sponsored content





Noi cunostinte... - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Noi cunostinte...
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Pestera Magica-
Jump to: