Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Noi cunostinte...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:30 am

Am suras si eu, strangandu-i usor mana de pe talie in a mea.
- Serios? am intrebat cu un zambet sarmant. Esti un fel de stalker d-ala, am dreptate? l-am tachinat dulce.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 12:43 pm

- I could be if you want me to, raspunde pe acelasi ton jucaus sarutandu-i obrazul.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 12:50 pm

Am zambit larg si l-am lasat sa isi continue sarutarile dulci.
- Si de ce crezi ca as vrea asa ceva? am continuat sa il tachinez. Pana la urma, un stalker iti da muuulte batai de cap.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 12:54 pm

- Da, dar asa nu te vei plictisi niciodata de mine, zambeste acesta dulce si inocent.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 12:57 pm

Am chicotit usor si mi-am intors capul doar putin, cat sa il pot privi in ochi. Am ranjit putin si am ridicat din nou o spranceana.
- Destul de increzut tu asa, nu? intreba ea, mainile sale acoperindu-le pe ale lui pe talia ei.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 12:59 pm

- Mhm, ingana acesta slab, avad o expresie absolut angelica. Am momentele mele modeste, rare, dar totusi...existente!
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:06 pm

Am zambit din nou si m-am intors in bratele lui, astfel ca eram din nou fata in fata.
- Un egoist arogant si prostut... exact cum ma asteptam, am zis jucaus. Intr-o fractiune de secunda, i-am sfasiat partea de sus a tricoului de sub jacheta, lasand sa se intrevada putin din pieptul puternic. Cu un ranjet aproape diabolic, am sarutat usor pielea rece, dupa care m-am intors, incercand sa scap din stransoarea lui. Viata nu e amuzanta fara putin pericol, nu-i asa?


Last edited by Ivana S. on Sun Nov 11, 2012 1:12 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:10 pm

Harry incepu sa rada punandu-si un brat in jurul ei destul de strans ca sa nu poata fugi si destul de slab incat sa n-o doara.
- Ai dreptate...fara pericol viata si-ar pierde amuzamentul, murmura in timp ce ochii sai sclipira rosii si se prefacu ca o va musca vrand sa-i vada reactia.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:15 pm

Mana mea merse la spate peste a lui, incercand sa o dau la o parte ca sa scap, desi pieptul lui puternic si pe jumatate gol se simtea foarte bine zdrobindu-mi dulce pieptul. Am ridicat moale cealalta mana si am pus-o pe bratul lui. Cand i-am vazut ochii lucind si coltii apropiindu-se de gatul meu, m-am incordat si am strans inconstient carnea lui intre degete, desi stiam ca altceva decat o durere infima nu mi se putea intampla.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:17 pm

Harry surade in coltul gurii muscand-o scurt de gat, apoi razand, caci nu-si folosise coltii.
- Nu aveam de gand s-o fac, voiam doar sa vada daca ma aruncai in primul copac!
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:19 pm

Cu acelasi ranjet fermecator in coltul gurii, mi-am dat ochii peste cap si m-am relaxat in bratele lui.
- As fi putut sa o fac, stii, i-am soptit la ureche, dupa care i-am muscat slab lobul. N-ar fi fost prea placut.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:22 pm

- Oh, am trecut printre chestii si mai rele! clatina el amuzat din cap. Brusc isi trecu unul din brate pe sub genunchii ei luand-o in brate ca pe mirese si invartindu-se cu ea.


Last edited by Anne Marie. on Wed Nov 14, 2012 8:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:44 pm

Am vrut sa mai zic ceva, insa pana sa pot departa buzele, m-am simtit ridicata de la sol si invartita. Mi-am pus bratele in jurul gatului sau si am strans putin ochii.
- Esti nebun? am exclamat la un moment dat, stiind ca puteam oricand sa il imping si sa imi recapat echilibrul.
Dar poate ca gestul lui nu ma deranja chiar atat de rau.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:52 pm

- Tot ce se poate ! ii raspunde zambitor, oprindu-se cu grija ca nu cumva sa cada - n-ar fi fost de mirare la el- si o saruta scurt in coltul buzelor.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 1:55 pm

Am chicotit din nou si l-am impins foarte putin, atat cat sa pot atinge pamantul cu picioarele din nou.
- Te apropii destul de mult, am observat eu, dandu-ma cativa pasi inapoi. Chiar crezi ca e intelept? am intrebat cu un ranjet usor superior.
Sigur, stiam ca este un vampir batran si puternic, intocmai ca cei de care ma temeam oarecum. Insa nici eu nu eram un simplu om, eram un demon, si aveam sa imi apar teritoriul.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:02 pm

- Nu am zis ca toate lucrurile pe care le fac sunt intelepte, surade acesta jucaus trecandu-si limba peste colti.


Last edited by Anne Marie. on Wed Nov 14, 2012 8:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:06 pm

Ochii mi s-au subtiat, insa zambetul din coltul gurii nu a pierit nici acum. Stiam ca era un lac in apropiere si nu stiu de ce, parca ma luase in chef nebun sa ma arunc in apa rece acum, sub clar de luna. L-am privit atent pe Harry, lingandu-mi buzele incet.
- Observ, a fost tot ce am zis, inainte sa ma intorc si sa pier cu viteza printre copacii intunecati, inspre lac.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:11 pm

O privi cateva clipe cum se indeparteaza, apoi i se alaturi imediat, avand o viteza uluitoare caci desi o lasase sa-l intreaca cu mult ajunse langa ea in mai putin de o secunda.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:13 pm

Ajunsa pe malul intinderii intunecata de apa, a durat doar o fractiune de secunda pana ca el sa ma ajunga din urma. Oare de ce ma asteptam sa ramana acolo? Nu stiu.
- Stii, tu chiar esti un stalker d-ala, i-am zis, clatinand usor din cap. Nu poate omul sa aiba o secunda de liniste.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:31 pm

- Ah, da, sunt asa enervant! zice zambind sclipitor. Isi lasa jacheta sa-i pice de pe umeri, apoi isi dadu si tricoul jos fiind gata sa se arunce in lac.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:34 pm

Am ramas in fata lui, cu spatele la el. Mi-am dat seama dupa fosnet ca isi scosese jacheta si tricoul. Oh Doamne, cum avea sa imi bata inima acum! Insa nu m-am intors, ci am ramasa tintuita locului, jucandu-ma cu cateva suvite blonde.
- Venisem aici... sau cel putin, incercasem sa vin aici singura. Aveam chef sa inot... dezbracata, am spus incet, trecandu-mi limba peste dinti. Dar, ce pacat, am oftat teatral. Se pare ca va trebui sa imi pun pofta-n cui.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:36 pm

- Poti sa inoti dezbracata, nu ma deranjeaza! spune acesta pe un ton jucaus venind in spatele ei dand laoparte suvitele sale de par de pe umar cu nasul, sarutand-o usor.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 2:41 pm

Am chicotit, iar obrajii mi s-au inrosit mai mult ca sigur. Noroc ca era noapte si nu se vedea doar in lumina palida a lunii. L-am lasat sa ma sarute din nou, caci era atat de bine, dar nu m-am uitat inca la pieptul lui puternic si gol.
- Esti sigur? am continuat sa il tachinez.
In general, nu eram genul asta. Eram destul de retrasa si pudica in momente asemanatoare, insa nu aveam sa il mai vad niciodata pe Harry dupa noaptea asta.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:21 pm

- Da, sunt sigur, raspunde relaxat in timp ce-si ciufulea parul deja ravasit.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:25 pm

M-am intors in sfarsit. Inima a inceput sa imi bata mai tare cand am dat cu ochii de pieptul sau dezvelit. Am zambit in coltul gurii, facand un pas mai departe de el.
- Perfect atunci, am spus, scapand repede de jacheta si de tricou si ramanand intr-un sutien roz pal.


Noi cunostinte... - Page 4 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Sponsored content





Noi cunostinte... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Noi cunostinte...
Back to top 
Page 4 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Pestera Magica-
Jump to: