Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Noi cunostinte...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 7:48 pm

Harry incepu sa rada cand o auzi.
- Aparentele pot insela, draga mea! Asa ca niciodata nu mai iau dupa prima parere care mi-o lasa o persoana. Si cand te-am intrebat despre tine nu ma refeream neaparat la descriere, ci la ce-ti place sa faci sau...stiu si eu!
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 7:53 pm

Am ras usor din nou, in timp ce ne apropiam de iesirea din pestera. Era noapte oricum, deci probabil am fi fost mai mult singuri oriunde. Si surprinzator, asta nu ma deranja.
- Ce imi place sa fac..., am repetat. Imi plac multe dintre activitatile muritorilor; sa fac sport, sa scriu, chestii d-astea. La care se adauga ceea ce facem noi in mod normal, si ceea ce faci si tu. Vanam, ne purtam ca niste monstri, am ridicat din umeri, cu un zambet inocent.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 7:55 pm

- Mda, chestii din'astea obisnuite, clatina el din cap privind cerul intunecat odata ce iesira din pestera. Credeam ca demonii nu vaneaza chiar la propriu oamenii, ci doar se hranesc cu teama, furia, durerea lor.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 7:59 pm

Am chicotit usor, uitandu-ma la el. Dumnezeule, era atat de frumos! Si trebuia totusi sa ma stapanesc cumva. Dar de ce? Nici eu nu eram tocmai urata, poate reuseam sa folosesc acest atu.
- Tot un soi de vanatoare e si aia, am dreptate? am zambit, zambetul meu mai sarmant insa de data asta.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:05 pm

- Ba da. Si pariez ca esti cel mai bun vanator... spune intorcandu-si capul spre ea si atingandu-i usor obrazul cu varful degetelor sale reci ca un iceberg. Nimeni nu ar banui o fata asa frumoasa ca fiind un monstru!
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:11 pm

Am zambit, putin confuz, pentru ca din nou, trecerea era foarte abrupta. Insa era o trecere placuta, care ma vrajea complet. Ca era sincer, ca era doar un mincinos foarte bun, habar nu aveam; dar nici nu voiam sa stiu. Inima a inceput sa imi bata chiar mai repede cand degetele lui inghetate mi-au atins obrazul. Un fior cald mi-a strabatut corpul si, aproape inconstient, am pus o mana pe talia lui.
- Vad ca stii sa minti frumos, l-am tachinat dulce, apropiindu-ma foarte putin.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:15 pm

- Defapt nu, rase el scurt. Sunt un mincinos groaznic, cand mint incep buzele sa-mi tremure si intreg chipul sa mi se schimonoseasca.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:20 pm

Am ramas aproape si mi-am lasat mana pe talia lui, desi am realizat gestul intr-un final. Am zambit vazandu-i zambetul; nu cred ca as fi putut sa raman indiferenta. Nu stiu cum, cand a pomenit de buze, mi-au venit cateva ganduri in cap, insa nu eram genul care sa fac acest pas. Eram acolo, daca o voia.
- Ah, e bine de stiut, am soptit. E mai simplu asa, decat sa trebuiasca sa intru in mintea ta.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:22 pm

- Nu ai vrea sa stii chiar totul din mintea mea, doar e mintea unui criminal! sopti el surazand dulce. Isi apleca usor capul intr-o parte mirosindu-i gatul parfumat si inchizand ochii pentru cateva clipe.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:25 pm

Mi-am pus ambele maini pe talia lui si am inchis ochii incet. Inghitind in sec, mi-am miscat capul usor, obrazul meu atingandu-l delicat pe al lui. Inima imi batea acum gata sa imi sara din piept, iar el probabil era constient de ceea ce imi facea.
- Cred ca... am vazut si mai rau, am soptit, ca si cum vocea mea era prea prinsa in moment ca sa poata razbate mai tare.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:27 pm

- Tot ce se poate, sopti acesta deschizand usor ochii si privindu-i chipul, ramanand foarte aproape de tanara.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:32 pm

Am deschis si eu ochii incet si l-am privit. Era atat de frumos, iar ochii lui ciocolatii ma prindeau ca intr-o vraja. Buzele imi tremurau, atat de aproape de ale lui, insa nu indrazneam. Nu trebuia sa fiu eu cea care incepea. Poate el nu voia, ce stiam eu? Am inghitit din nou si am tras aer in piept.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 8:35 pm

Isi pune usor mainile pe talie ei subtire lipind-o de trupul sau in timp ce buzele sale le despartira pe ale ei.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:01 am

Am tras aer in piept cand m-a lipit de trupul lui puternic. Eram si eu destul de inalta si de atletica, insa ma simteam micuta in comparatie cu el. Nu mai spun cum a inceput inima sa imi bata cand buzele lui le-au atins pe-ale mele. Nu era in regula ceea ce faceam, insa poate avea dreptate. Poate nu aveam sa il revad dupa noaptea aceea. Insa pe moment, sub cerul instelat, i-am pus mainile usor pe piept si m-am topit in imbratisarea lui.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 10:52 am

Isi misca usor buzele peste ale ei, sarutand-o suav si incet la inceput, pe parcurs sarutul devenind tot mai apasat si mai intens.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 10:57 am

Pe parcursul sarutului, acesta devenind din ce in ce mai intens si mai pasional, mi-am pus bratele in jurul gatului sau. Stiam ca nu e bine, dar cui ii mai pasa? Eram un demon, el era un vampir. Marul interzis e mereu mai captivant, nu? Mi-am trecut degetele prin parul lui moale si am apucat putin, muscandu-i usor buza. Saracul, nu stia in ce se bagase.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:01 am

Isi ridica incet mainile puternice pe spatele ei tinandu-i trupul lipit de al sau, sarutand-o la fel, muscand-o si el de buza insa mult mai usor.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:05 am

Inima imi batea mai tare in timp ce ma topeam in imbratisarile si sarutarile lui. Pieptul mi se lipise de al lui si parul meu lung ii atingea degetele. Una dintre maini mi-a cazut incet pana pe gatul sau. Am rupt sarutul, caci deja aerul era mai mult decat o necesitate. Am lipit un sarut usor pe maxilarul sau, ramanand la fel de aproape de el.
- Habar nu ai in ce te bagi, i-am soptit in ureche.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:09 am

O priveste atent si indelung cu irisii sai cafenii, zambind fermecator in coltul gurii.
- Cred ca imi asum acest risc! ii raspunde.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:13 am

Mi-am muscat buza, incercand sa ascund un zambet care s-a aratat oricum. Era el superb, si sarmant, dar asta nu insemna ca aveam sa ma inmoi asa dintr-o data. Nu era in natura mea, pana la urma. L-am apucat strans de ceafa si, intr-o fractiune de secunda, l-am adus la doar cativa centimetri de pamant.
- E bine de stiut, am soptit cu un zambet in coltul gurii, dupa care i-am sarutat incet gatul rece. Apoi i-am dat simplu drumul si mi-am unduit soldurile usor, facand cativa pasi in distanta.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:16 am

Harry incepu sa rada de gestul ei, privind-o de jos cateva clipe. Se ridica destul de repede, in mai putin de o secunda, ridicand usor o spranceana.
- Am meritat asta sau ai facut-o doar asa ca sa-mi vezi reactia?
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:21 am

Am ras usor, intorcandu-ma destul ca sa il privesc atent. Mi-am subtiat ochii si mi-am muscat foarte usor buza.
- Te-ai certat cu mine, dupa care m-ai sarutat, zic ca ai meritat-o. Ai spus ca iti asumi riscuri, am vrut sa iti vad si reactia. Stii, demonii sunt imprevizibili, i-am zambit, dupa care mi-am unduit din nou soldurile, stiind ca aveam ceva atuuri in domeniu.


Last edited by Ivana S. on Sun Nov 11, 2012 11:23 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:23 am

Surade usor prinzand-o de talie si lipindu-i spatele de pieptul lui puternic, in timp ce isi afunda nasul in suvitele ei blonde, pentru ca apoi sa-i sarute incet gatul.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:26 am

Am tras aer in piept si am zambit mai larg cand m-a prins de talie si a inceput sa imi sarute incet gatul. Buzele lui inghetate erau capabile sa imi trimita fiori pe sira spinarii. Degetele mele s-au impreunat cu ale lui si mi-am lasat capul putin mai intr-o parte, oferindu-i acces mai bun.
- Stii ca... chiar si asa, tot e posibil sa nu ne mai vedem niciodata dupa noaptea asta, nu? am soptit, inchizand usor ochii.


Noi cunostinte... - Page 3 Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 11:27 am

- Pot ajunge oricand la tine...cu un singur gand, o singura teleportare, ii sopti surazand.
Back to top Go down
Sponsored content





Noi cunostinte... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Noi cunostinte...
Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Pestera Magica-
Jump to: